2020 11 21

7 pergalė iš eilės: N.Mirotičiaus vedama „Barcelona“ sudorojo ir „Crvena zvezda“

Pagreitį įgavusios „Barcelona“ komandos neužgesino ir šešios dienos be rungtynių. Nikola Mirotičius pateisino superžvaigždės statusą, o Šarūno Jasikevičiaus kariauna namuose 76:65 (19:6, 20:16, 22:22, 15:21) pranoko Belgrado „Crvena zvezda“.
Nikola Mirotičius
Nikola Mirotičius / Euroleague.net nuotr.

Tai buvo jau septintoji „Barcelona“ pergalė iš eilės, po kurios Š.Jasikevičiaus ekipa išlieka tvirta Eurolygos lyderė.

„Barcelona“ savo pranašumą ėmė įrodinėti nuo pirmųjų minučių bei pirmavo visų rungtynių metu. Per pirmąjį kėlinį katalonai varžovams leido įmesti vos 6 taškus, o patys surinko 19.

Po ilgosios pertraukos pranašumas buvo išaugęs iki rekordinio 22 taškų (46:24). Nors susitikimo pabaigoje „Crvena zvezda“ krepšininkams pavyko jį sumažinti iki 9 taškų, tačiau arčiau prie Eurolygos lyderių nepriartėjo.

Šeimininkų gretose ryškiausiai žibėjo Nikola Mirotičius, sužaidęs sezono rungtynes. Aukštaūgis per 23 minutes pelnė 23 taškus (4/4 dvit., 2/3 trit., 9/10 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, 2 kartus suklydo ir surinko 31 efektyvumo balą.

Įspūdingą formą demonstruojantis N.Mirotičius visose šešeriose rungtynėse šį sezoną fiksavo daugiau nei 20 naudingumo balų.

Š.Jasikevičiui puikiai pavyko pažaboti „Crvena zvezda“ lyderį Jordaną Loydą.

Rezultatyviausias Eurolygos krepšininkas rungtynes su „Barcelona“ baigė savo sąskaitoje turėdamas 2 taškus (0/4 dvit., 0/4 trit., 2/2 baud.).

Kitą savaitę Katalonijos komanda vyks į Liono priemiestį bei susikaus su Vilerbano ASVEL krepšininkais.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 23, Pierre'as Oriola 12, Nickas Calathesas 10 (8 rez. perd.), Cory Higginsas 7.

„Crvena zvezda“: Dejanas Davidovacas 12, Duopas Reathas ir Emanuelis Terry – po 9.