Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 14d. 19:53

Akibrokštas po „Žalgirio“ nesėkmės: „gėda!“ šaukęs sirgalius greitai buvo sudrausmintas

Sirgalių aistros „Žalgirio“ tribūnose Eurolyga.lt
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Sirgalių aistros „Žalgirio“ tribūnose

Po Kauno „Žalgirio“ pralaimėjimo Eurolygoje – sujudimas „Žalgirio“ arenos tribūnose. Po žalgiriečių pralaimėjimo garsiai komandą peikęs sirgalius sukėlė šurmulį už žaliai baltų komandos atsarginių suolo.

„Gėda! Gėda!“ – keletą kartų sušaukė nepatenkintas „Žalgirio“ gerbėjas, kai žaidėjai po septinto pralaimėjimo iš eilės nuleidę galvas paliko kovos su „Valencia“ lauką.

Padėkoję sirgaliams krepšininkai jau keliavo į rūbinę, kai pašonėje išgirdo piktą repliką.

Tačiau piktas sirgalius buvo vienas lauke – nei jo bičiuliai, nei aplinkiniai neprisijungė prie skanduotės ir nekalė žalgiriečių prie kryžiaus.

Vis dėlto skanduotė nepaliko abejingų. Kai žaidėjai jau nėrė į tunelį, vedantį link rūbinės, kitas sirgalius atsisuko į kritiką ir pradėjo žodinį konfliktą.

Kol situacija tarp dviejų įsikarščiavusių vyrų neįsisiūbavo, aplinkiniai bičiuliai ėmė raminti įsiplieskusias aistras.

Žiežirbas šalia aikštės, maždaug penktoje žiūrovų eilėje, matė ir apsauga, bet jai nereikėjo įsikišti. Ji tik įdėmiai akimis lydėjo „Žalgirio“ komandą užstojusį gerbėją, kuris traukdamas išėjimo link vis dar karštai drausmino kritiką.

Didesnė pasipiktinimo banga „Žalgirio“ arenoje kilo dar tada, kai per paskutinę minutės pertraukėlę, likus kelioms sekundėms iki mačo pabaigos, didelė dalis sirgalių kilo iš vietų ir jau paliko tribūnas.

„Kas išeina anksčiau laiko tas gaidys!“ – skandavo „Žalgirio“ aistruoliai.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Sirgalių aistros „Žalgirio“ tribūnose
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Sirgalių aistros „Žalgirio“ tribūnose

Vis dėlto didžioji sirgalių dalis liko tribūnose iki finalinės sirenos. Dauguma gerbėjų, kad ir nusivylę, pakilę iš vietų dėkojo komandai už kovą ir traukė „žaliai balti...“.

Šarūnas Jasikevičius po rungtynių dėkojo 14 752 į „Žalgirio“ areną susirinkusiems gerbėjams.

„Dar vienas skausmingas vakaras mūsų sezone. Bet reikia pradėti nuo svarbiausio – padėkoti fanams. Sakau, įspūdinga. Stengiamės. Dirbame. Jaučiame jų palaikymą. Matome visus tuos išparduotus bilietus – tai yra įspūdinga. Norisi, kad jie toliau išliktų su mumis. Nemanau, kad tai pasikeis, nes per pastaruosius metus pasidarė labai gražus bendravimas tarp fanų ir komandos. Didelis ačiū mūsų fanams. Jų palaikymą jaučiam žiauriai“, – sakė Š.Jasikevičius.

Septynių pralaimėjimų serija yra antra ilgiausia „Žalgirio“ istorijoje Eurolygoje. Baisus nesėkmių ruožas tikrina „Žalgirio“ gerbėjų kantrybę ir tikėjimą Šaro komanda.

Title Sponsor
Turkish Airlines
Premium Partners
7days Adidas
Global Partners
Tadim Spalding Intersport
Partners

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/