2019 11 16

Antroji „Valencia“ pergalė – pervažiavus „Bayern“ klubą

Eurolygos turnyrinės lentelės dugne iki šio turo tūnojusi „Valencia“ (2-6) parodė, jog skaitytis varžovams reikia ir su šiuo klubu. Įspūdingai finišavę Ispanijos klubo krepšininkai namuose 82:56 (20:16, 19:13, 20:18, 23:9) sutriuškino Miuncheno „Bayern“ (3-5) ir pasiekė antrąją pergalę šiame sezone.
Guillemas Vivesas
Guillemas Vivesas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Valencia“ šiose rungtynėse laimėjo visus keturis kėlinius, tačiau bavarai prieš lemiamą ketvirtį dar laikėsi koviniu atstumu – 47:59.

Vis dėlto per paskutines 10 minučių šeimininkai visiškai sukaustė varžovų puolimą ir susikrovę triuškinantį pranašumą laimėjo vos antrąsyk – prieš tai po Valensijos klubo kojomis buvo kritęs ir Vilerbano ASVEL klubas.

„Valencia“ pagal pergalių kiekį pasivijo Stambulo „Fenerbahče“, Sankt Peterburgo „Zenit“, Belgrado „Crvena Zvezda“ ir Berlyno ALBA bei dalijasi 14-18 vietomis.

„Bayern“ su trimis laimėjimais lygiuojasi į Vitorijos „Baskonia“, Kauno „Žalgirį“ bei Pirėjo „Olympiakos“ – visos šios komandos dalijasi 10-13 vietas.

„Valencia“: Vanja Marinkovičius 19, Brockas Motumas 14, Guillemas Vivesas 13, Bojanas Dubljevičius 11 (7 atk. kam.).

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 14, Maodo Lo 11, Peteri Koponenas 9.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius