Publikuota: 2019 spalio 11d. 22:17

„Barcos“ pergalės Sankt Peterburge fone – neįprastas B.Davieso rekordas

Brandonas Daviesas
Euroleague.net nuotr. / Brandonas Daviesas

Septynis tūkstančius talpinanti „Sibur“ arena sausakimšai pasitiko pirmąjį Eurolygos mačą Sankt Peterburge. Vis dėlto gero palaikymo „Zenit“ (0-2) komandai nepakako – 87:63 pergalę iš Rusijos išsivežė „Barcelona“ (2-0).

Atkakli kova vyko pirmuos tris kėlinius, po kurių svečiai iš Ispanijos turėjo vos 3 taškų pranašumą – 59:56.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Barcelona“ spurtavo 11:3 bei pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą – 70:59. Svetislavo Pešičiaus kariauna nemažino apsukų bei, laimėjusi lemiamą ketvirtį 28:7, iškovojo antrą pergalę šiame Eurolygos sezone.

Buvęs „Žalgirio“ centras Brandonas Daviesas pasižymėjo karjeros rezultatyvių perdavimų rekordu. Amerikietis aikštėje praleido 23 minutes, pelnė 10 taškų (3/8 dvit., 1/1 trit. 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, surinko 15 naudingumo balų.

„Zenit“ ekipą žudė buvęs jos auklėtinis Kyle'as Kuricas, Rusijos ekipos marškinėlius vilkėjęs 2017-2018 metų sezone. Gynėjas per 30 minučių pelnė 24 taškus (4/4 trit.)

„Zenit“: Jevgenijus Voronovas 10, Coltonas Iversonas (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Willas Thomasas bei Timas Abromaitis – po 9.

„Barcelona“: Kyle'as Kuricas 24, Nikola Mirotičius 17 (10 atk. kam.), Victoras Claveras 12, Brandonas Daviesas 10