2019 11 19 /2019 11 20

Bavarijoje – apmaudžiai pergalę iš rankų išleidęs K.Kemzūra

Praėjusią savaitę Kauno „Žalgirį“ įveikęs Pirėjo „Olympiakos“ (3-6) turėjo puikią progą pratęsti pergalių seriją ir Vokietijoje, tačiau beviltiškai sužaidė paskutines dvikovos minutes ir svečiuose 82:85 (17:23, 27:20, 19:12, 19:30) nusileido Miuncheno „Bayern“ (4-5).
Kęstutis Kemzūra
Kęstutis Kemzūra / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Trečiajame kėlinyje graikai pirmavo dviženkle persvara, o jam pasibaigus turėjo aštuonių taškų pranašumą, tačiau per lemiamą atkarpą subyrėjo.

Rungtynių pabaigoje jau besivejančių vaidmenyje atsidūrusius svečius pradėjo tempti Nikola Milutinovas, bet kraują pajutę „Bayern“ krepšininkai dovanų nedalijo ir šventė pergalę.

„Bayern“: Maodo Lo 19 (7 rez. perd.), Danilo Barthelis 18, Gregas Monroe 15 (7 atk. kam.), Vladimiras Lučičius ir Paulas Zipseris po 13.

„Olympiakos“: Wade‘as Baldwinas 19, Nikola Milutinovas (5/6 dvitaškiai) ir Georgios Printezis po 12, Kostas Papanikolaou 10, Tayloras Rochestie 9 (6 rez. perd.).

Vilerbano ASVEL (5-4) klubas patyrė pirmąją nesėkmę namuose. Pirmuoju klubu, sugebėjusiu turnyro debiutantus įveikti jų tvirtovėje, tapo Eurolygos vicečempionas Stambulo „Anadolu Efes“ (7-2) – 90:84 (25:22, 21:23, 24:21, 20:18).

Iki šiol prancūzai savo aikštėje buvo laimėję visus keturis mačus.

Šį kartą svečiai irgi kaip reikiant turėjo paplušėti, bet lemiamo ketvirčio viduryje surengė spurtą, į kurį ASVEL atsakyti jau nespėjo.

ASVEL: Jordanas Tayloras, Livio Jeanas-Charlesas ir Tonye Jekiri (5 atk. kam.) po 12, Theo Maledonas 10 (7 rez. perd.), Ismaelis Bako 8.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 19, Rodrigue'as Beaubois ir Vasilije Micičius (8 rez. perd.) po 16, Sertačas Sanli 15, Tiboras Pleissas 11.