2021 01 14

Berlyne – K.Hineso istorinis pasiekimas ir Milano triumfas

Dar vieną solidžią pergalę Eurolygoje iškovojo Milano „Olimpia“ (12-7) klubas, ketvirtadienį svečiuose 84:70 (13:18, 29:16, 22:22, 20:14) pranokęs Berlyno ALBA (7-13).
Kyle'as Hinesas
Kyle'as Hinesas / Euroleague via Getty nuotr.

Vokiečiai kiek sėkmingiau pradėjo dvikovą, tačiau laikėsi tik iki antrojo kėlinio vidurio.

Prieš pat pertraukę iniciatyvą perėmę italai įgijo dviženklį pranašumą ir atgal jau nesižvalgė.

Milano ekipai atstovaujančiam Kyle'ui Hinesui tai buvo 300 mačas Eurolygoje. Jis tapo vos septintuoju tai pasiekusiu žaidėju turnyro istorijoje ir pirmuoju amerikiečiu.

Svečių raktas į pergalę buvo puikus pataikymas iš toli – 15/30, (50 proc.).

Milano komanda laimėjo trečią sykį iš eilės, tuo tarpu ALBA patyrė trečią pralaimėjimą paeiliui.

ALBA: Benas Lammersas 18, Jaysonas Grangeris 16, Luke‘as Sikma, Timas Schneideris, Peytonas Siva ir Maodo Lo po 8.

„Olimpia“: Zachas LeDay‘us 16, Kevinas Punteris ir Luigi Datome po 14, Kyle‘as Hinesas 13 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Michaelas Rollas 8.