2021 10 14

Beveik dvigubai: „Fenerbahče“ nepadoriu skirtumu nušlavė Eurolygos naujokus

Netikėtą antausį Berlyne nuo ALBA ekipos gavusi Stambulo „Fenerbahče“ (2-2) pyktį išliejo ant Eurolygos naujoko Kazanės UNIKS (1-3) klubo.
Janas Vesely
Janas Vesely / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai Stambule vykusiose rungtynėse svečius pažemino net 39 taškų skirtumu – beveik dvigubai 80:41 (21:8, 23:14, 17:5, 19:14).

Dviženklę persvarą „Fenerbahče“ susikrovė dar pirmajame kėlinyje (21:8), o po dviejų – jau dvigubai triuškino beviltiškai puolime atrodžiusią UNIKS ekipą (44:22).

Po didžiosios pertraukos „Fenerbahče“ dominavimas tęsėsi (59:23) ir likęs laikas tebuvo formalumas.

41 pelnytas taškas – šio sezono Eurolygos antirekordas.

Nugalėtojams daugiausia taškų surinko Marialas Shayokas – 17. Devinas Bookeris pridėjo 16, Nando De Colo – 13 (3/4 trit.).

UNIKS ekipoje rezultatyviausias buvo Isaiah Canaanas su 10 taškų, bet pataikė vos 4 metimus iš 16, suklydo 5 sykius ir mačą baigė su minus 5 naudingumo balais.

Nežibėjo ir vos 1 metimą iš 9 pataikęs Mario Hezonja – 5 taškai.