15min be reklamos
Publikuota: 2021 vasario 25d. 23:31

Beveik visas rungtynes pirmavusi „Maccabi“ patyrė skaudų pralaimėjimą Vokietijoje

Elijah Bryantas
Euroleague.net nuotr. / Elijah Bryantas

Tel Avivo „Maccabi“ (10-14) krepšininkai Vokietijoje pirmavo nuo 2-osios iki 35-osios dvikovos minutės, bet to buvo maža. Po Nicko Weilerio-Babbo baudų metimų Miuncheno „Bayern“ (16-10) svečius iš Izraelio įveikė 72:70 (18:21, 19:17, 14:20, 21:12).

Ketvirtojo kėlinio viduryje dėka puikios gynybos į priekį išsiveržusi „Bayern“ keturių taškų pranašumą turėjo ir prasidėjus paskutinei minutei.

Tuomet po dvitaškį pelnę „Maccabi“ krepšininkai Ante Žižičius ir Johnas DiBartalomeo išlygino rezultatą 70:70.

Tel Avivo gynėjas Elijah Bryantas prasižengė kovoje dėl kamuolio, o baudų metimus realizavo Nickas Weileris-Babbas.

Rungtynes išgelbėti galėjo „Maccabi“ lyderis Scottie Wilbekinas, bet jo šūvis nuo trijų taškų linijos tikslo nepasiekė.

Abi komandos pasižymėjo prastumu pataikymu iš toli: šeimininkai realizavo 33,3 proc. tritaškių, svečiai – 26,1 proc. Reikšminga buvo kova po lenta, kurią „Bayern“ laimėjo 31:23.

Trečiąjį pralaimėjimą iš eilės patyrę Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai lieka 14-oje Eurolygos vietoje, tuo metu „Bayern“ kyla į penktąją vietą.

Likus aštuoniems turams iki reguliaraus sezono pabaigos Kauno „Žalgiris“ nuo Miuncheno ekipos atsilieka per dvi pergales, bet dar žais rungtynes Bavarijoje. Prieš „Maccabi“ – kauniečių keturių laimėjimų atotrūkis.

„Bayern“: Wade'as Baldwinas 16 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Jalenas Reynoldsas 15, Paulas Zipseris 10.

„Maccabi“: Ante Žižičius 18 (10 atk. kam.), Scottie Wilbekinas 10 (5 rez. perd.), Tyleris Dorsey 9.