Publikuota: 2020 sausio 17d. 22:31

Bulgaro tritaškių pakylėta „Olympiakos“ svečius iš Miuncheno sudraskė ketvirtajame kėlinyje

Saša Vezenkovas
Euroleague.net nuotr. / Saša Vezenkovas

Saša Vezenkovas sužaidė rezultatyviausias ir naudingiausias karjeros rungtynes Eurolygoje, o bulgaro vedama Pirėjo „Olympiakos“ namuose 89:72 (17:14, 20:18, 17:21, 35:19) sutriuškino Miuncheno „Bayern“ krepšininkus, kuriems tai buvo jau šeštasis pralaimėjimas iš eilės.

Lemiamą smūgį Vokietijos čempionams Georgios Bartzoko auklėtiniai sudavė per lemiamas 10 mačo minučių. Po trijų kėlinių „Olympiakos“ pirmavo minimalia persvara (54:53), tačiau ketvirtąjį kėlinį vieną po kito metimo realizavę graikai surinko net 35 taškus.

Netikėtu lyderiu svečių gretose tapo įprastai antraeilį vaidmenį užimantis S.Vezenkovas. 24-erių bulgaras pergale paženklintame susitikime realizavo 5 tolimus metimus iš 6, pelnė 20 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus.

Tai buvo pirmoji „Olympiakos“ pergalę prie ekipos vairo sugrįžus Georgios Bartzokui.

Miuncheno krepšininkų Pirėjuje neišgelbėjo ir fantastiškas pataikymas iš toli – tikslą pasiekė 12 tritaškių iš 21 (57,1 proc.). Problemos „Bayern“ krepšininkams kilo atakuojant iš baudos aikštelės – vos 14 dvitaškių iš 41 (34,1 proc.).

„Olympiakos“: Sasha Vezenkovas 20 (5/6 trit.), Augustine'as Rubitas 14, Georgios Printezis, Antonios Koniaris, Brandonas Paulas ir Wade'as Baldwinas – po 10.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius ir Thomasas Bray – po 15, Gregas Monroe 11 (12 atk. kam.).