2020 01 17

Bulgaro tritaškių pakylėta „Olympiakos“ svečius iš Miuncheno sudraskė ketvirtajame kėlinyje

Saša Vezenkovas sužaidė rezultatyviausias ir naudingiausias karjeros rungtynes Eurolygoje, o bulgaro vedama Pirėjo „Olympiakos“ namuose 89:72 (17:14, 20:18, 17:21, 35:19) sutriuškino Miuncheno „Bayern“ krepšininkus, kuriems tai buvo jau šeštasis pralaimėjimas iš eilės.
Saša Vezenkovas
Saša Vezenkovas / Euroleague.net nuotr.

Lemiamą smūgį Vokietijos čempionams Georgios Bartzoko auklėtiniai sudavė per lemiamas 10 mačo minučių. Po trijų kėlinių „Olympiakos“ pirmavo minimalia persvara (54:53), tačiau ketvirtąjį kėlinį vieną po kito metimo realizavę graikai surinko net 35 taškus.

Netikėtu lyderiu svečių gretose tapo įprastai antraeilį vaidmenį užimantis S.Vezenkovas. 24-erių bulgaras pergale paženklintame susitikime realizavo 5 tolimus metimus iš 6, pelnė 20 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus.

Tai buvo pirmoji „Olympiakos“ pergalę prie ekipos vairo sugrįžus Georgios Bartzokui.

Miuncheno krepšininkų Pirėjuje neišgelbėjo ir fantastiškas pataikymas iš toli – tikslą pasiekė 12 tritaškių iš 21 (57,1 proc.). Problemos „Bayern“ krepšininkams kilo atakuojant iš baudos aikštelės – vos 14 dvitaškių iš 41 (34,1 proc.).

„Olympiakos“: Sasha Vezenkovas 20 (5/6 trit.), Augustine'as Rubitas 14, Georgios Printezis, Antonios Koniaris, Brandonas Paulas ir Wade'as Baldwinas – po 10.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius ir Thomasas Bray – po 15, Gregas Monroe 11 (12 atk. kam.).