2021 04 01

Charakterį rodę serbai nukovė „Maccabi“ krepšininkus

Dešimtąją pergalę Eurolygoje ketvirtadienio vakarą iškovojo Belgrado „Crvena zvezda“ (10-23), savo aikštėje 76:64 (15:21, 18:13, 20:11, 23:19) pranokusi kitą vilčių prasimušti į atkrintamąsias neturinčią ekipą Tel Avivo „Maccabi“ (13-18).
Rungtynių akimirka / Euroleague via Getty nuotr.

Mačą geriau pradėjo svečiai. Jie perėmė iniciatyvą antrajame kėlinyje ir turėjo dviženklį pranašumą (25:15).

Visgi dar iki pertraukos deficitą serbai aptirpdė iki taško, o trečio kėlinio pradžioje smogė atkarpa 13:0 ir atgal nesidairė.

Belgrado komanda užima priešpaskutinę septynioliktą vietą, o „Maccabi“ yra tryliktas.

„Crvena zvezda“: Jordanas Loydas 21, Ognjenas Dobričius 13, Dejanas Davidovacas 11, Landry Nnoko 10 (11 atk. kam.).

„Maccabi“: Tyleris Dorsey 14, Elijah Bryantas 12, Ante Žižičius 10, Draganas Benderis 9.