2020 03 04

„Crvena zvezda“ nesėkmių seriją pratęsusi „Fenerbahče“ įsitvirtino septintoje vietoje

Stambulo „Fenerbahče“ (13-14) savų sirgalių akivaizdoje dramatiškoje kovoje 66:63 (22:20, 19:17, 10:14, 15:12) įveikė Belgrado „Crvena zvezda“ (10-17) bei stipriai sumenkino Serbijos klubo šansus patekti į atkrintamąsias varžybas. Željko Obradovičiaus auklėtiniai po šios pergalės įsitvirtino septintoje turnyro vietoje, tuo metu aštuntąją nesėkmę per pastarąsias devynerias rungtynes patyrę Belgrado krepšininkai lieka 15-oje pozicijoje.
Derrickas Williamsas
Derrickas Williamsas / Euroleague.net nuotr.

Juodos „Fenerbahče“ komandai buvo pirmosios keturios trečiojo kėlinio minutės, kuomet „Crvena zvezda“ surinko šešis taškus be atsako bei išsiveržė į priekį. Lygi kovą tęsėsi iki paskutinių dvikovos akimirkų.

Nikola Kaliničius likus 40 sekundžių iki rungtynių pabaigos smeigė tolimą dvitaškį ir padidino šeimininkų pranašumą iki 3 taškų.

Komandos nesugebėjo užpulti per sekusias dvi atakas, o lemiamos 11 sekundžių priklausė „Crvena zvezda“ ekipai.

Vis dėlto graiko Stratos Perperoglou tolimas metimas tikslo nepasiekė ir „Fenerbahče“ šventė pergalę 66:63.

Pirmoji mačo dalis buvo pažymėta galingais Derricko Williamso ir Jameso Gisto dėjimais.

Trečiajame kėlinyje „Ctvena zvezda“ neteko puolėjo Marko Jagodico-Kuridzos, kuris nesėkmingai nusileidęs ant Joffrey Lauvergne'o kojos susižeidė čiurną. Rezultatyvumu išsiskyręs serbas buvo spėjęs pelnyti 8 taškus.

Nors vyriausiojo trenerio neturėję Belgrado krepšininkai laimėjo kovą dėl kamuolių 35:26, tačiau iš toli pataikė vos 5 tritaškius iš 21 (25 proc.).

„Fenerbahče“: Nikola Kaliničius 10, Nando De Colo ir Derrickas Williamsas (6 atk. kam., 19 naud. bal.) – po 9, Ali Muhammedas 8.

„Crvena zvezda“: Lorenzo Brownas (7/8 dvit.) ir Kevinas Punteris – po 14, Jamesas Gistas 9, Stratos Perperoglou 8.