Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 21d. 09:43

CSKA ir „Fenerbahče“ kova prasidėjo jau Rusijos pasienyje: turkai supyko dėl keistų reikalavimų

Maskvos CSKA ir Stambulo „Fenerbahče“ kova Eurolygos atkrintamosiose prasidėjo jau už aikštelės ribų. Turkijos klubas supyko dėl keistų reikalavimų, kuriuos turėjo įgyvendinti norėdamas nutūpti Maskvoje. Tuo tarpu CSKA ginasi, kad „Fenerbahče“ nepasitenkinimas – perdėtas.

„Fenerbahče“ antradienį išplatino oficialų pranešimą, kuriame skundėsi dėl nesklandumų pakeliui į Maskvą.

Turkijos klubas planavo išskristi į Rusijos sostinę antradienį 15 val. 15 min., tačiau laiku nesulaukė leidimo leistis Maskvoje ir turėjo pavėlinti skrydį. Kaip rašoma „Fenerbahče“ pranešime, komanda susirinkusi į areną po treniruotės laukė to leidimo valandų valandas.

Maža to, nors atliko visus reikalingus koronaviruso testus, kurie numatyti Eurolygos protokole, CSKA atstovai informavo „Fenerbahče“ ekipą, kad vos tik nusileidę Rusijoje, turkai bus testuojami papildomai.

„Fenerbahče“ pažymi, kad to nebuvo reikalaujama iš nė vieno kito klubo, kuris vyko žaisti į Maskvą. Esą CSKA atstovai pareiškė, kad jei „Fenerbahče“ nesitestuos Maskvoje, neva Stambulo komanda nebus įleista į Rusiją, jeigu ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių prireiks penktojo susitikimo, kuris vyks Maskvoje.

„Fenerbahče“ pateikia Turkijos ambasados Maskvoje duomenis, kuriuose nurodoma, kad tokie reikalavimai nebuvo numatyti jokiai kitai sporto komandai, tarp jų ir Turkijos rankinio rinktinei.

„Fenerbahče“ apie tai informavo Eurolygą ir išplatino viešą pareiškimą.

„CSKA“ – „Fenerbahče“ tvarkaraštis (serija iki 3 pergalių)
Data Vieta Laikas
Balandžio 21 d. Maskva 20 val.
Balandžio 23 d. Maskva 20 val.
Balandžio 28 d. Stambulas 20.45 val.
*Balandžio 30 d. Stambulas 20.45 val.
*Gegužės 4 d. Maskva 20 val.

Vėlų antradienio vakarą CSKA per Rusijos žiniasklaidą pateikė savo atsaką.

CSKA atstovai tikina, kad klubas pasinaudojo visais įmanomais ryšiais vyriausybėje, kad „Fenerbahče“ lėktuvas būtų įleistas į Rusiją. Tuo tarpu papildomą testavimą CSKA atstovai turkams pristatė ne kaip nurodymą, o rekomendaciją.

„Testavimas nėra privalomas, jis pasirenkamasis, kaip nurodo Rusijos vartotojų apsaugos tarnybos įsakymas.

Pandemijos metu tai yra normali saugumo priemonė siekiant išvengti viruso plitimo. Kartu ji apsaugo vietinius žaidėjus ir vietines komandas, kad virusas nesujauktų jų situacijos Eurolygos atkrintamosiose. Mes patys perėjome šią procedūrą ir norime pažymėti, kad per tą laikotarpį CSKA klube nesusirgo nė vienas asmuo. Apie savo ketinimus informavome ir Eurolygą“, – „RIA Novosti“ cituoja CSKA atstovus.

Pabrėžiama, kad niekas iš CSKA vadovybės negrasino „Fenerbahče“ klubui, kad vėliau turkai nebebus įleidžiami į Rusiją, jeigu nesutiks atlikti papildomų testų.

„Norėtume pridurti, kad CSKA pasinaudojo visais ryšiais vyriausybėje, kad jų lėktuvas gautų leidimą tūpti mūsų šalyje, – rašoma CSKA pranešime. – Esame dėkingi visoms institucijoms, kurios padėjo greitai išspręsti problemą ir nesukelti nepatogumų dėl numatytų rungtynių datų. Kai tokiomis aplinkybėmis visas pasaulis bando apsisaugoti įvairiais testais, tokia varžovų reakcija į trumpą ir paprastą testą, prie kurio yra įpratusios visos komandos ir kuris nesukelia milžiniško nepatogumo, atrodo keistai.

Mes džiaugiamės matydami „Fenerbahče“ Maskvoje ir linkime sveikatos visiems jų treneriams ir žaidėjams. Pasak Turkijos žiniasklaidos pranešimų, koronavirusu susirgo aštuoni klubo asmenys, todėl svečiams rekomendavo atlikti papildomus PGR testus. Mūsų klubas buvo pasirengęs padaryti viską, kad ši procedūra būtų kuo sklandesnė.“

CSKA ir „Fenerbahče“ serija iki trijų pergalių Maskvoje prasideda trečiadienį 20 val. Edgaras Ulanovas yra vienas iš kelių koronavirusu sergančių asmenų Turkijos ekipoje ir serijos startą turės praleisti. Tarp susirgusiųjų – ir „Fenerbahče“ strategas Igoris Kokoškovas, o vienas lyderių Janas Vesely greičiausiai turės praleisti pirmąsias rungtynes dėl traumos.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai: 5

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Video

13:34
01:41
00:28

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/