2021 11 19

D.Motiejūnas prieš Eurolygos čempionus sužaidė geriausią sezono mačą

Donatas Motiejūnas sužaidė geriausią sezono mačą, tačiau jo vedamas Eurolygos debiutantas „Monaco“ (5-6) neturėjo šansų svečiuose prieš stipriausią žemyno komandą Stambulo „Anadolu Efes“ (5-6) – 77:98 (20:24, 20:34, 21:15, 16:25).
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / Euroleague via Getty nuotr.

Šeimininkai jau prieš pertrauką įgijo 20 taškų pranašumą ir intriga taip ir nepakvipo.

D.Motiejūnas žaidė 21 minutę ir pelnė 21 tašką (6/7 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 0/1 baudų), atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, 2 sykius suklydo, 2 kartus prasižengė ir surinko 22 balus.

Įdomu tai, kad dvikovos metu su treneriu Zvezdanu Mitrovičiumi susikivirčijo Mike'as Jamesas. „Monaco“ lyderį strategas išsiuntė į rūbinę.

Amerikietis per 18 minučių įmetė tik 4 taškus, sugriebė 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Anadolu Efes“: Rodrigue‘as Beaubois 17 (7 rez. perd.), Adrienas Moermanas (7 atk. kam.) ir Shane‘as Larkinas – po 14, Tiboras Pleissas 12, Filipas Petruševas 10.

„Monaco“: Donatas Motiejūnas 21, Parisas Lee 18 , Dwayne‘as Baconas 12.