2021 01 18

Dėl sniego nukeltose rungtynėse – sensacingas „Real“ pralaimėjimas namuose

Belgrado „Crvena zvezda“ (7-13) pasiekė vieną skambiausių pastarojo meto pergalių. Serbai nukeltose rungtynėse svečiuose 79:77 (21:23, 19:22, 18:21, 19:13) paguldė vienus Eurolygos favoritų Madrido „Real“ (13-7) krepšininkus.
Corey Waldenas (su kamuoliu) prieš Walterį Tavaresą
Corey Waldenas (su kamuoliu) prieš Walterį Tavaresą / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Tai tik antras kartas, kai „Crvena zvezda“ laimėjo Eurolygos rungtynes Madride. Pirmąsyk serbai tą padarė 2017 m. gruodį.

Šios rungtynės turėjo būti sužaistos dar praėjusį antradienį, bet dėl pūgos Madride „Crvena zvezda“ žaidėjai negalėjo atvykti į Madridą ir susitikimas buvo nukeltas.

Nors turnyrinėje lentelėje žengia netoli dugno, „Crvena zvezda“ rungtynėse pirmavo beveik visas 40 minučių.

„Real“ buvo trumpam išsiveržęs į priekį tik antrajame kėlinyje, bet lemiamo ketvirčio finiše pranašumą turėjo Belgrado klubas. Vienu metu svečiai pirmavo ir 12 taškų (70:58), o likus žaisti tris minutes rezultatas buvo 76:69.

Madridiečiai dar sugebėjo pasispardyti ir sumažinti skirtumą iki 1 taško (77:78) likus 6,3 sek., bet paskutinis Jaycee Carrollo dvitaškis aidint sirenai buvo netikslus ir „karaliai“ paliko aikštę nuleidę galvas.

„Real“ rungtynių pabaigą dar labiau apkartino Rudy Fernandezo trauma. Veteranas skaudžiai krito ant nugaros Branko Lazičiui palindus po juo ir aikštę paliko skausmo perkreiptu veidu.

„Crvena zvezda“ rungtynes laimėjo net ir be traumuoto lyderio Jordano Lloydo.

Pralaimėjęs Madrido klubas Eurolygoje lieka trečias, o „Crvena zvezda“ pakilo į 14-ąją poziciją.

„Real“: Rudy Fernandezas 11, Nicolas Laprovittola (10 rez. perd.), Gabrielis Deckas, Jeffrey Tayloras ir Trey Thompkinsas po 10.

„Crvena zvezda“: Corey Waldenas 18, Ognjenas Dobričius 13, Duopas Reathas 10.