2020 10 29

E.Ulanovas kukliai prisidėjo prie nutrauktos „Fenerbahče“ pralaimėjimų serijos

Su trijų pralaimėjimų serija į Tel Avivą išvykęs Stambulo „Fenerbahče“ (3-3) klubas iš Izraelio grįš su saldžiu tašku. Igorio Kokoškovo auklėtiniai po sėkmingai sužaistos antrosios rungtynių dalies 75:65 (18:22, 17:16, 21:16, 19:11) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (2-4) krepšininkus.
Edgaras Ulanovas
Edgaras Ulanovas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Prie pergalės kukliai prisidėjo Edgaras Ulanovas.

28-erių kaunietis per 28 minutes pelnė tik 2 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo, po sykį išprovokavo pražangą ir pats prasižengė bei surinko 4 naudingumo balus.

Tai buvo nerezultatyviausios E.Ulanovo rungtynės šį sezoną – prieš tai mažiausiai, 4 taškus, lietuvis įmetė į Maskvos CSKA krepšį.

„Fenerbahče“ pergalę užsitikrino nuostabiai sužaisdama po ilgosios pertraukos.

Scottie Wilbekino vedama „Maccabi“ rungtynes pradėjo pabėgdama 13:4, o po dviejų kėlinių pirmavo 38:35.

Svečiai iš Stambulo sėkmingiau sužaidė trečiąjį ketvirtį ir išsiveržė į priekį 56:54, o dar sėkmingiau pradėjo ketvirtąjį kėlinį, kai pelnė 6 taškus be atsako ir atitrūko 62:54.

Įspūdingai besigynusi „Fenerbahče“ netruko pabėgti ir dviženkliu skirtumu (69:58) ir nors S.Wilbekinas tritaškiu dar bandė gaivinti „Maccabi“ viltis, Turkijos komanda pergalės iš savo rankų jau nepaleido.

Trečią kartą šį sezoną laimėjusi „Fenerbahče“ sugrįžo į pirmąjį aštuonetą Eurolygos turnyrinėje lentelėje.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 23 (5/9 dvit., 2/8 trit., 7/7 baud.), Ante Žižičius 11 (10 atk. kam.), Chrisas Jonesas 10.

„Fenerbahče“: Ali Muhammedas 17 (5/6 trit.), Nando De Colo 13 (7/7 baud.), Jarrellas Eddie 11 (3/3 trit.).