-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2020 12 03

E.Ulanovas sužaidė vieną geriausių mačų, o „Fenerbahče“ išlipo iš nesėkmių liūno

Stambulo „Fenerbahče“ (5-7) iššvaistė didžiulį pranašumą ir klimpo į gilią duobę antroje rungtynių pusėje, tačiau susiėmusi sugebėjo išlipti iš pralaimėjimų liūno. Edgaro Ulanovo atstovaujama komanda svečiuose 73:65 (23:14, 22:18, 8:21, 20:13) nugalėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ (6-3).
KC Riversas ir Edgaras Ulanovas
KC Riversas ir Edgaras Ulanovas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Galingai rungtynes pradėję svečiai po pirmojo kėlinio turėjo 9 taškų persvarą (23:14), o antrajame jų pranašumas šoktelėjo net iki 17 taškų – 40:23.

Dar įpusėjus rungtynėms „Fenerbahče“ dominavo rungtynėse (45:32), bet „Zenit“ apvertė situaciją aukštyn kojomis trečiajame ketvirtyje, kuriame spurtavo net 18:2 ir po Willo Thomaso tritaškio persvėrė rezultatą – 50:47.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai turėjo net ir 5 taškų pranašumą (58:53) ir atrodė, kad „Fenerbahče“ pralaimėjimų serija prasitęs iki penkių, bet Igorio Kokoškovo auklėtiniai susiėmė pačiu metu – Danilo Barthelio ir Ali Muhammado taškų dėka svečiai spurtavo 10:0 ir vėl susigrąžino persvarą (63:58).

Nors „Zenit“ dar buvo sušvelninę skirtumą, tačiau lemiamomis akimirkomis „Fenerbahče“ žaidėjai puolė neužstrigdami ir laimėjo pirmą kartą po keturių nesėkmių iš eilės.

Nugalėtojų gretose vienas geriausių sezono rungtynių Eurolygoje sužaidė Edgaras Ulanovas. Kaunietis per 23 minutes pelnė 6 taškus (2/3 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, dusyk prasižengė, išprovokavo tris pražangas ir surinko 9 naudingumo balus.

Efektyviau E.Ulanovas pasirodė tik pačiame pirmajame sezono mače, kai įmetė 13 taškų ir surinko 11 naudingumo balų.

„Zenit“ komandoje Artūras Gudaitis žaidė 16 minučių ir per jas surinko 6 taškus (1/3 dvit., 4/4 baud.), sugriebė 6 kamuolius, 4 sykius suklydo ir po trissyk prasižengė ir provokavo pražangas. A.Gudaičio naudingumas – 5 balai.

Po ilgokos pertraukos laimėjusi „Fenerbahče“ pagal iškovotas pergales Eurolygoje pavijo Kauno „Žalgirį“ ir užima 12-ąją poziciją. Tiesa, kauniečiai yra pralaimėję sykiu mažiau.

„Zenit“ Eurolygoje užima šeštąją vietą.

„Zenit“: Kevinas Pangosas 16 (4/8 trit., 22 naud. bal.), Willas Thomasas 10, Billy Baronas, Andrejus Zubkovas ir Mateuszas Ponitka (8 atk. kam.) po 7.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 17 (7/13 dvit.), Danilo Barthelis 15 (6/6 dvit., 24 naud. bal.), Ali Muhammadas 11.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?