2020 11 27

E.Ulanovas žaidė „į minusą“, o „Fenerbahče“ krizė tęsiasi

Raktą į pergales pametusi Stambulo „Fenerbahče“ (4-7) ir toliau jo neranda. Igorio Kokoškovo treniruojama Turkijos komanda namuose 86:90 (17:16, 26:17, 21:26, 22:31) turėjo pripažinti „Valencia“ (7-3) ekipos pranašumą.
Edgaras Ulanovas prieš Nikolą Kaliničių
Edgaras Ulanovas prieš Nikolą Kaliničių / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Turkų gretose nežibėjo ir Edgaras Ulanovas, kuris per 14 minučių taškais nepasižymėjo (0/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimų, sykį prasižengė ir surinko -1 naudingumo balą.

Kaunietis jau trečiose iš ketverių pastarųjų rungtynių nepelnė nė taško, o „Fenerbahče“ pralaimėjo jau ketvirtą kartą iš eilės. Tiesa, šįsyk tai padaryta mažesniu skirtumu, nes pirmos trys nesėkmės patirtos net vid. 26,7 taško.

Atrodė, kad šįsyk nesėkmingą atkarpą „Fenerbahče“ nutrauks, kai po dviejų kėlinių pirmavo 43:33, bet antrąją rungtynių pusę Valensijos komanda pradėjo pelnydama 10 taškų iš eilės ir išlygindama rezultatą.

Galiausiai, ketvirtajame kėlinyje metimų primėtė Samas Van Rossomas, o „Fenerbahče“ buvo priversta sudėti ginklus paskutinėmis sekundėmis.

Po jau septinto pralaimėjimo šį sezoną „Fenerbahče“ nusileido į 13-ąją Eurolygos vietą. „Valencia“ dabar yra 4-ta.

„Fenerbahče“: Dyshawnas Pierre'as 18 (25 naud. bal.), Muhamedas Ali 16, Lorenzo Brownas 15, Danilo Barthelis 14, Jarellas Eddie 11, Janas Vesely 10.

„Valencia“: Samas Van Rossomas 20 (24 naud. bal.), Derrickas Williamsas ir Klemenas Prepeličius po 13, Bojanas Dubljevičius 11 (8 atk. kam.).