2019 11 14

Efektingas gynėjų duetas atvedė „Anadolu Efes“ į dar vieną pergalę

Shane'as Larkinas ir Vasilije Micičius pelnė daugiau nei pusę komandos taškų, o jų vedama Stambulo „Anadolu Efes“ (6-2) ekipa ir toliau demonstruoja sėkmingą žaidimą Eurolygoje. Šįkart turnyro vicečempionai namuose 90:85 (21:14, 21:16, 27:20, 21:38) nugalėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ (2-6).
Shane'as Larkinas
Shane'as Larkinas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Galingai šį sezoną atrodančią Ergino Atamano kariauną vėl į priekį vedė nesustabdomas gynėjų tandemas.

V.Micičius neprametė nė vieno metimo ir pelnė 24 taškus (4/4 dvit., 3/3 trit., 7/7 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 31 naudingumo balą, o Sh.Larkinas pasižymėjo ne tik 22 taškais (5/6 dvit., 3/7 trit., 3/3 baud.), 5 rezultatyviais perdavimais bei 25 naudingumo balais, bet ir galingu dėjimu po V.Micičiaus perdavimo.

Įspūdingu epizodu pasižymėjo ir pats serbas, trečiajame kėlinyje atlikęs net patį Jamesą Andersoną nustebinusį perdavimą.

Tiesa, nors „Anadolu Efes“ dominavo aikštėje tris kėlinius ir vienu metu turėjo net 25 taškų pranašumą (67:42), Sankt Peterburgo ekipa rungtynių pabaigoje kibo varžovams į atlapus ir vos neišplėšė pergalės.

38 taškus per ketvirtąjį kėlinį pelnę Joano Plazos auklėtiniai likus 24 sekundėms buvo priartėję per 2 taškus (83:85), tačiau Tiboras Pleissas pelnė du taškus su pražanga, V.Micičius pataikė baudų metimus ir Stambulo krepšininkai atsilaikė.

Pergalę Stambulo komanda pasiekė nepaisant to, jog šįkart turėjo verstis be dviejų startinio penketo krepšininkų – traumas patyrusių Bryanto Dunstono ir Krunoslavo Simono.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 24 (7/7 metimai, 7/7 baud., 6 rez. perd., 5 kld., 31 naud. bal.), Shane'as Larkinas 22 (5 rez. perd.), Sertacas Sanli ir Tiboras Pleissas po 13.

„Zenit“: Austinas Hollinsas 26 (7/11 trit.), Gustavo Ayonas 21 (8/11 dvit.), Antonas Puškovas 12.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai