2019 01 03

Eurolygoje – M.Kuzminsko sezono šou ir įspūdingai rezultatyvi „Olimpia“ pergalė

Eurolygoje užtikrintą pergalę iškovojo Milano „Olimpia“ ekipa, kurią į priekį vedė sezono rungtynes sužaidęs Mindaugas Kuzminskas.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / Euroleague.net nuotr.

Milano klubas namuose 111:94 (36:22, 20:23, 26:21, 29:28) nugalėjo Podgoricos „Budučnost“ ekipą.

Startiniame penkete rungtynes pradėjęs Mindaugas Kuzminskas jau per pirmą kėlinį pakartojo savo sezono rezultatyvumo rekordą (14 taškų), pataikęs net keturis tritaškius. Po tokio lietuvio solo šou Milano klubas jau po pirmų 10 minučių pirmavo 36:22.

Antrajame kėlinyje estafetę perėmė Artūras Gudaitis, kuris pelnė 10 taškų ir atkovojo 7 kamuolius, o „Olimpia“ prieš didžiąją pertrauką pirmavo 56:45.

Milano klubas užtikrintai nužygiavo iki pergalės, nors lietuviai antroje rungtynių pusėje ir priblėso.

Iš viso M.Kuzminskas per 30 minučių pelnė 19 taškų (3/7 dvitašk., 4/5 tritašk., 1/1 baud.) ir sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes. Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

A.Gudaitis rungtynes baigė su 14 taškų (2/3 dvitašk., 10/13 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, bet keturis kartus suklydo.

Milano klube dar nedebiutavo iš Podgoricos ekipos perpirktas vidurio puolėjas Alenas Omičius.

Podgoricos klubui pirmą kartą vadovavo naujasis treneris Jasminas Repeša.

Aštuntą pergalę iškovojęs Milano klubas pakilo į šeštą vietą Eurolygoje.

Juodkalnijos ekipa rikiuojasi penkiolikta.

„Olimpia“: V.Micovas 20, M.Kuzminskas 19, M.Jamesas ir D.Bertanis po 17, A.Gudaitis 14.

„Budučnost“: G.Bitadzė 23, N.Cole'as 17, E.Clarkas 16, P.Popovičius 12.

Euroleague.net nuotr./Mindaugas Kuzminskas

Madrido „Real“ namuose 91:79 (21:19, 23:25, 25:18, 22:17) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“.

Tryliktą pergalę iškovojęs Ispanijos klubas yra antras Eurolygoje. „Maccabi“ – keturioliktas.

„Real“: G.Ayonas 18, R.Fernandezas 13, T.Thompkinsas 12, A.Randolphas, F.Campazzo ir S.Llullas po 11.

„Maccabi“: M.Rollas 23, A.Tyusas 17, A.Caloiaro 13.

Ispanijoje Las Palmo „Gran Canaria“ 70:99 nusileido „Chimki“ krepšininkams.

„Gran Canaria“: M.Erikssonas 14, DJ Strawberry 13, Siimas Sanderis Vene 12.

„Chimki“: D.Bostas 20, C.Jenkinsas 18, J.Mickey 16, G.Greenas 11.