2021 01 09

Eurolygos savaitės MVP laurai – karjeros mačą sužaidusiam J.Lauvergne'ui

Nepriekaištingą pasirodymą penktadienį surengęs Kauno „Žalgirio“ aukštaūgis Joffrey Lauvergne'as tapo Eurolygos savaitės naudingiausiu žaidėju.

Prancūzas per 23 minutes pelnė 29 taškus (13/14 dvit.), atkovojo 9 kamuolius, surinko 38 naudingumo balus ir fantastišku pasirodymu prisidėjo prie puikios kauniečių pergalės rezultatu 102:75.

Tai – rezultatyviausios ir naudingiausios 29-erių krepšininko rungtynės Eurolygoje, o tokiam produktyviam J.Lauvergne'o pasirodymui šią savaitę neprilygo nė vienas Eurolygos krepšininkas, mat prancūzas išrinktas savaitės MVP.

Už žalgiriečio nugaros liko Stambulo „Anadolu Efes“ gynėjas Vasilije Micičius, surinkęs 35 naudingumo balus ir pakartojęs karjeros rekordą Eurolygoje.

„Nežinojau apie jo rekordą. Per pertrauką aš pakritikavau jį už tai, kad nepasipriešino metimui, bet tik po to pastebėjau, kad jis turėjo nerealų taškų skaičių, – šypsojosi M.Schilleris. – Tačiau manau, kad tai buvo jo puikus mačas. O svarbiausia, kad kaip ir visi kiti, jis smarkiai patobulino gynybą antroje susitikimo dalyje. Labai dėl jo džiaugiuosi.“