2019 11 29

Gėda A.Griezmanno akivaizdoje: „Barca“ beviltiškai krito prieš CSKA

Eurolygos rungtynėse „Palau Blaugrana“ arenoje apsilankęs futbolininkas Antoine'as Griezmannas greičiausiai nesitikėjo pamatyti to, ką galiausiai išvydo. Jo palaikoma „Barcelona“ (8-3) namuose net 67:96 (20:18, 18:33, 12:25 17:20) nusileido Maskvos CSKA (7-4) ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą namuose Eurolygos rungtynėse šį sezoną.
Antoine'as Griezmannas „Barcos“ rungtynėse
Antoine'as Griezmannas „Barcos“ rungtynėse / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Barca“ laimėjo pirmąjį kėlinį, bet jau nuo antrojo savas taisykles primetė CSKA.

Puikiai rungtyniavusių Nikitos Kurbanovo ir Andrejaus Voroncevičiaus vedami svečiai per ilgąją pertrauką į rūbinę išėjo pirmaudami 51:38, o dar rimtesnį smūgį varžovams sudavė trečiajame kėlinyje, kai jį užbaigė atkarpa 12:0 ir po Darruno Hilliardo metimo su sirena ėmė triuškinti varžovus – 76:50.

Ketvirtajame kėlinyje „Barca“ buvo ėmusi rodyti gyvybės ženklus, bet antrą tritaškį iš didžiulio atstumo per rankas pataikęs Mike'as Jamesas prislopino katalonų ambicijas bei įtvirtino įspūdingą CSKA pergalę.

Vienu metu Rusijos čempionų persvara siekė net 33 taškus (96:63).

„Barca“ ekipai šiose rungtynėse fatališkai nekrito tritaškiai – jų Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai pataikė 2 iš 18, kai CSKA realizavo 14 tolimų metimų iš 30.

Tolimą metimą, pirmąjį per savo karjerą Eurolygoje, pataikė ir Kyle'as Hinesas.

Tiesa, šeimininkams ne itin sekėsi ir baudos aikštelėje. Štai Ante Tomičius prametė visus 4 metimus, tris kartus suklydo ir surinko net -10 naudingumo balų.

Katalonams tai buvo pirmoji nesėkmė namuose, kur iki šiol „Barca“ buvo laimėjusi visus keturis kartus.

Savo ruožtu CSKA atsitiesė po dviejų nesėkmių, patirtų per praėjusią savaitę, kai abi rungtynes maskviečiai žaidė būtent Ispanijoje.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius (2/7 trit., 7/9 baud.) ir Brandonas Daviesas (8/11 dvit., 5 per. kam., 24 naud. bal.) po 19, Adamas Hanga 10 (7 atk. kam.).

CSKA: Mike'as Jamesas 14 (6 rez. perd.), Darrunas Hilliardas 13, Kyle'as Hinesas (7 atk. kam.) ir Nikita Kurbanovas po 12, Janis Strelniekas ir Johannesas Voigtmannas po 10.