2020 12 03

Geležinę gynybą demonstravusi CSKA nepaliko vilčių „Olympiakos“

Beveik pusantro mėnesio Eurolygoje neklumpanti Maskvos CSKA (9-3) pasiekė dar vieną laimėjimą. Dimitrio Itoudžio kariai namuose įtikinamai 80:61 (20:19, 19:10, 17:9, 24:23) susitvarkė su Pirėjo „Olympiakos“ (5-5) komanda.
CSKA nepaliko šansų „Olympiakos“ klubui
CSKA nepaliko šansų „Olympiakos“ klubui / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

CSKA į priekį šovė antrajame ketvirtyje, kuriame sukaustė „Olympiakos“ puolimą ir praleidę tik 10 taškų atitrūko 38:27.

Po pertraukos maskviečiai savoje aikštės pusėje ir toliau buvo sunkiai pralaužiami. CSKA per trečiąjį ketvirtį praleido tik 9 taškus, o ketvirtajame sužaidus keturias minutes graikai buvo pelnę vos 40 taškų ir atsiliko 20 taškų skirtumu (40:60).

Šeimininkų apkasus gynyboje svečiai sugebėjo apardyti tik rungtynių pabaigoje, per šešias minutes surinkę 21 tašką, bet mačo baigties tai nepakeitė – CSKA iškovojo jau septintą pergalę iš eilės.

D.Itoudžio komanda paskutinį kartą Eurolygoje pralaimėjo dar spalio 22 dieną ir pagal iškovotas pergales išsiveržė į priekį, aplenkdama „Barceloną“. Tiesa, katalonai, kurių balansas yra 8-2, žaidė dvejomis rungtynėmis mažiau ir rytoj Kaune taip pat turės šansą laimėti devintą kartą, kai žais prieš „Žalgirį“.

„Olympiakos“ po nesėkmės Maskvoje iškrito iš pirmojo aštuoneto ir užima 10-ąją vietą.

CSKA: Mike'as Jamesas 16 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Tornikė Šengelija 10, Nikita Kurbanovas, Joelis Bolomboy'us ir Danielis Hackettas po 8.

„Olympiakos“: Hassanas Martinas ir Georgios Printezis po 10, Livio Jeanas-Charlesas 9.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?