2019 11 08

Įspūdingą atkarpą žaidęs, bet nusivylęs „Žalgirio“ varikliukas lauks vaizdo įrašo peržiūros

Kilnojosi „Žalgirio“ arenos stogas, kai Zachas LeDay amerikietiško futbolo judesiais bėgiojo per visą aikštę. Dar vieną galingą atkarpą po pertraukos žaidęs žalgirietis baudėjo veidu siuntė „Barcelona“ krepšininkus į nokdauną ir kėlė savo bendražygius į kovą. 11 taškų antroje mačo dalyje suvertęs amerikietis su „Žalgiriu“ buvo arti, bet krito 86:93.
Zachas LeDay
Zachas LeDay / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Nigelas Hayesas kaip Dennisas Rodmanas šoko į „Žalgirio“ tribūnas gaudydamas į užribį lekiantį kamuolį. Šaras jau mojo rankomis, galvodamas, kad kamuolys bus ištrauktas tiesiai varžovams į rankas. Bet iš niekur išniro Zachas LeDay.

202 cm ūgio „Žalgirio“ vidurio puolėjas prisiminęs amerikietiško futbolo laikus Teksase stvėrė kamuolį iš „Barcelona“ žaidėjo rankų ir leidosi į greitą ataką.

Jis įstūmė akrobatišką dvitaškį į krepšį ir rodė į savo laikrodį – prasidėjo LeDay antrųjų pusių vakarėlis.

Vid. 9,8 taško po pertraukos pastaruosius keturis mačus rinkęs „Žalgirio“ lyderis vėl siautė aikštėje, per kelias trečiojo kėlinio minutes į „Barcos“ krepšį suvertęs 9 taškus.

Jis įkvėpė visą „Žalgirį“, kuris sužvėrėjo ir ėmė mušti Kaune patogiai besijautusius turtingus svečius iš Katalonijos sostinės.

Visą „Žalgirio“ areną įkaitinęs energijos pliūpsnis sugrąžino „Žalgirį“ į kovą.

Žalgiriečiai įrėmė alkūnes į augalotus priešininkus, stumdėsi, bet galiausiai krito sunkioje kovoje.

„Bandėme laikytis žaidimo plano, bet varžovai pataikė labai sudėtingus metimus. Taip, metimai prisidėjo, bet buvo ir kitų blogų dalykų“, – rungtynes trumpai apibendrino Z.LeDay, iš viso per 30 minučių pelnęs 16 taškų.

– Po pertraukos į kovą padėjo grįžti pasikeitęs „Žalgirio“ fiziškumo lygis. Kas įkvėpė komandą?

– Mes turėjome kautis. Turime kautis kas vakarą. Nenorėjome pralaimėti, todėl išėjome kovoti. Bet jie pataikė labai sunkius metimus.

Ėjau kautis, atiduoti viską už komandą ir daryti, ko reikia. Mums pritrūko, bet eisime žiūrėti video ir taisyti savo klaidas.

– Kartais trečias „Barcelona“ numeris būdavo 207 cm ūgio. Kiek varžovų dydis pridarė problemų?

– Dar reikės peržiūrėti video. Bet kovėmės tikrai iš visų jėgų.

– Higginsas pelnė 27, Mirotičius – 24 taškus. Ko pritrūko juos sustabdyti?

– Higginsas pataikė tikrai sunkių metimų. Mirotičius turėjo daugiau laisvesnių momentų. Bet reikės žiūrėti video peržiūrą. Tačiau Higginsas tikrai pataikė labai sudėtingus metimus.