2019 11 28

Įspūdingas finišas Belgrade: „Crvena zvezda“ pergalę išplėšė tritaškis su sirena

Prieš savaitę rungtynes Kaune dramatiškai laimėjusi Belgrado „Crvena zvezda“ (4-7) paskutinių sekundžių trilerį laimėjo ir 11-ajame Eurolygos ture. Lemiamas Lorenzo Browno tritaškis lėmė, jog Serbijos ekipa namuose 76:73 (17:19, 20:22, 23:10, 16:22) parklupdė turnyrinės lentelės kaimynę „Valencia“ (4-7).
Pergalę išplėšęs Lorenzo Brownas
Pergalę išplėšęs Lorenzo Brownas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Belgrado komanda po trijų kėlinių dar pirmavo 60:51, bet atsitiesusi „Valencia“ rungtynių pabaigoje rimtai kėsinosi į pergalę – likus daugiau nei 2 minutėms ispanai jau buvo priekyje 70:67.

Rezultatas prasidėjus paskutinei minutei buvo lygus (73:73), o abi komandos turėjo po šansą išplėšti pergalę.

„Valencia“ gynėjo Guillemo Viveso šūvis buvo netikslus, o „Crvena zvezda“ atakos metu iniciatyvos ėmėsi L.Brownas.

Amerikietis leido ištiksėti visam likusiam laikui ir paskutinę sekundę pakilo metimui, kuris skrodė tinklelį ir išplėšė įspūdingą „Crvena zvezda“ pergalę.

Serbai po šios pergalės pakilo į 13-ąją vietą. Tiek pat pergalių surinkusi „Valencia“ yra 15-a.

„Crvena zvezda“: Lorenzo Brownas 19 (6 rez. perd.), Branko Lazičius 14, Charlesas Jenkinsas ir Michaelas Ojo po 9.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 22 (4/7 trit., 8 atk. kam., 29 naud. bal.), Vanja Marinkovičius 11, Alberto Abalde 10.