2020 01 09

J.Fredette'o karjeros mačo nepakako: „Olimpia“ tritaškiai paskandino „Panathinaikos“

Artūro Gudaičio laiką aikštelėje trumpino greitos pražangos, tačiau galingai puolusi ir puikiai iš toli atakavusi Milano „Olimpia“ (10-8) namuose 96:87 (19:18, 25:16, 29:23, 23:30) pranoko Atėnų „Panathinaikos“ (10-8) ekipą.
Artūras Gudaitis
Artūras Gudaitis / Euroleague.net nuotr.

Centras iš Lietuvos ant parketo praleido 12 minučių, pelnė 8 taškus (3/3 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius, blokavo metimą, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, 4 kartus prasižengė bei surinko 9 naudingumo balus.

Rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidė Atėnų ekipos gynėjas Jimmeris Fredette'as, pelnęs 28 taškus (6/9 dvit., 5/8 trit. 1/1 baud).

„Panathinaikos“ skandino tolimi Ettores Messinos auklėtinių šūviai. „Olimpia“ gretose net penki žaidėjai pataikė bent po du tolimus metimus, o iš viso Milano krepšininkai realizavo 14 tritaškių iš 30 (46,7 proc.).

Aikštelės šeimininkai bėgti ėmė antrajame ketvirtyje ir prieš ilgąją pertrauką įgijo dviženklį pranašumą (44:34). Dizaineriai trečiąjį ketvirtį užbaigė spurtu 13:2 bei atitrūko per saugią 16 taškų persvarą 73:57.

Likus pustrečios minutės iki rungtynių pabaigos „Olimpia“ turėjo 16 taškų pranašumą (90:74), bet tuomet J.Fredette'as pelnė greitus 7 taškus, o likus minutei „Pao“ deficitas sumenko iki 84:91.

Atėnų komandos puolėjas Jacobas Willey nesportine pražanga sustabdė Keiferį Skylesą, taip atimdamas iš „Panathinaikos“ šansą sukurti stebuklą.

Kitą savaitę Milano krepšininkai išvykose žais prieš „Maccabi“ ir „Anadolu Efes“, o Ricko Pitino auklėtiniai OAKA arenoje priims Kauno „Žalgirį“ ir Miuncheno „Bayern“.

„Olimpia“: Sergio Rodriguezas 22 (4/8 trit.), Keiferis Skylesas 17 (3/6 trit.), Riccardo Moranschini 12, Vladimiras Micovas 11 (3/5 trit.).

„Panathinaikos“: Jimmeris Fredette’as 28 (5/8 trit.), DeShaunas Thomasas 15, Konstantinos Mitoglou 10.