2020 10 29

Jaunystę prisiminęs Jaycee Carrollas ir „Real“ atvėsino be trenerio likusius bavarus

Labai nesėkmingai sezoną pradėjęs Madrido „Real“ (2-4) pagaliau įtraukė šviežio oro gūsį. „Karališkasis“ klubas namuose 99:82 (27:17, 22:28, 21:16, 30:21) sudorojo Eurolygoje pirmavusį Miuncheno „Bayern“ (4-2) klubą ir laimėjo tik antrą kartą šį sezoną.
Jaycee Carrollas
Jaycee Carrollas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Real“ klubą į pergalę vedė geriausius laikus prisiminęs Jaycee Carrollas.

37-erių veteranas vos per 19 minučių sumetė 19 taškų (4/4 dvit., 2/5 trit., 5/5 baud.), išprovokavo 4 pražangas ir surinko 20 naudingumo balų.

Paskutinį kartą taip rezultatyviai amerikietis žaidė tik praėjusį sezoną, kai dvejose rungtynėse paeiliui surinko 27 ir 20 taškų.

„Bayern“ beveik visas rungtynes Madride vadovavo ne vyriausiasis treneris Andrea Trinchieri, o jo asistentas Adriano Vertemati.

A.Trinchieri buvo išvarytas iš aikštės sužaidus vos 3 minutes ir 24 sekundes po to, kai susiginčijo su tautiečiu arbitru Luigi Lamonica.

Be stratego likę bavarai laikėsi du kėlinius, po kurių atsiliko tik 45:49, bet subyrėjo po ilgosios pertraukos ir pirmą kartą šį sezoną praleido net 100 taškų.

Keturių pergalių seriją turėjęs „Bayern“ nepajėgė pasivyti Kauno „Žalgirio“, kuris išlieka vienintele komanda Eurolygoje, iškovojusia penkis laimėjimus.

„Real“: Jaycee Carrollas 19, Trey Thompkinsas 16 (7 atk. kam.), Sergio Llullas 14 (3/4 trit.), Anthony Randolphas 13, Alberto Abalde 10.

„Bayern“: Wade'as Baldwinas 18, Jalenas Reynoldsas 15 (7 atk. kam.), Malcolmas Thomasas 9.