2019 11 15

Karštame „El Clasico“ – košmariškas B.Davieso antirekordas ir bangavusio „Real“ pergalė

Madrido „Wizink“ arenoje susirinkę žiūrovai išvydo dvi visiškai skirtingas „Real“ (5-3) ir „Barcelona“ (6-2) ekipų versijas. Visgi galiausiai amerikietiškuosius kalnelius priminusiose rungtynėse triumfavo „baltieji“ – 86:76 (32:14, 16:36, 23:14, 15:12).
Cory Higginsas
Cory Higginsas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Real“ ekipa įspūdingai pradėjo susitikimą ir pirmajame kėlinyje turėjo net 21 taško persvarą – 30:9.

Visgi situacija kardinaliai pasikeitė antrajame ketvirtyje – atkutusi „Barca“ per jį pelnė net 36 taškus ir į rūbinę per ilgąją pertrauką išėjo jau turėdama pranašumą – 50:48.

Svarstyklės vėl persisuko trečiajame kėlinyje – „Real“ jį pradėjo spurtu 13:0, susigrąžindami dviženklį pranašumą.

Persvarą Madrido ekipa išlaikė ir per likusį laiką, nors aistrų net ir esant dviženkliam skirtumui netrūko – priešpaskutinę minutę į konfliktą įsivėlė Walteris Tavaresas ir Cory Higginsas, po jo „Real“ centras buvo išvarytas į rūbinę, o katalonų gynėjas užsidirbo nesportinę pražangą.

Košmariškai rungtynės Ispanijos sostinėje susiklostė buvusiam žalgiriečiui Brandonui Daviesui.

Susidūręs su geležine W.Tavareso gynyba jis nepelnė nė taško, pramesdamas visus šešis metimus, triskart suklysdamas, dukart prasižengdamas, gaudamas vieną bloką ir surinkdamas net -12 naudingumo balų. Tai – absoliučiai blogiausias jo pasirodymas per karjerą Eurolygoje.

„Real“: Anthony Randolphas 14 (7 atk. kam.), Facundo Campazzo (6 rez. perd.) ir Gabrielis Deckas po 13, Jordanas Mickey 12.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 19, Ante Tomičius 13, Kyle'as Kuricas 12.