2019 10 17

Karštas mūšis Atėnuose: „Olimpia“ paskutinio metimo rungtynėse palaužė „Panathinaikos“

Atkaklus mūšis ketvirtadienio vakarą virė Atėnuose, kur paskutinio metimo rungtynėse Milano „Olimpia“ 79:78 (24:20, 14:18, 23:19, 18:21) nukovė „Panathinaikos“ ekipą.
Atėnų „Panathinaikos“ – Milano „Olimpia“
Atėnų „Panathinaikos“ – Milano „Olimpia“ / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

Likus žaisti 32 sekundes, Nickas Calathesas dvitaškiu išvedė PAO į priekį 78:77.

Tačiau pats Atėnų komandos įžaidėjas pažeidė taisykles prieš Riccardo Moraschini. Italas neklydo nuo baudų metimo linijos ir svarstyklės pakrypo „Olimpia“ komandos naudai (79:78).

Paskutinei atakai „Panathinaikos“ turėjo 8 sekundes, bet po minutės pertraukėlės užpulti nepavyko – N.Calatheso dvitaškis nebuvo taiklus.

Nors pergalės neišplėšė, N.Calathesas buvo rezultatyviausias „Panathinaikos“ žaidėjas – pelnė 23 taškus (7/10 dvit., 3/6 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

Beje, nuostabiai įžaidėjas uždarė pirmąją rungtynių pusę – pataikė tritaškį atšokęs nuo varžovo.

Nugalėtojams 18 taškų pelnė Vladimiras Micovas, 17 taškų ir 9 atkovotus kamuolius pridėjo Luisas Scola.

Nors pataikė tik 37 proc. dvitaškių (15/41), „Olimpia“ realizavo net 54 proc. tolimų metimų (14/26).

„Panathinaikos“: N.Calathesas 23, J.Wiley 17 (7 atk. kam., 27 naud. bal.), J.Fredette'as 9.

„Olimpia“: V.Micovas 18, L.Scola 17 (9 atk. kam.), M.Rollas 16, S.Rodriguezas 10 (5 rez. perd.).

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?