Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 15d. 22:22

Kauno „Žalgirio“ savininkas Vladimiras Romanovas apie klausimą dėl Aco Petrovičiaus atleidimo: suprantantys krepšinį tokių klausimų neužduoda

Rungtynių akimirka
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Rungtynių akimirka

„Žalgirio“ savininkas Vladimiras Romanovas nepasikeitė. Nuo praėjusio sezono LKL finalų tepraėjus 7 mėnesiams, milijonierius vėl visiems priminė esąs neprognozuojamo būdo.

Prieš svarbią dvikovą su Vitorijos „Caja Laboral“ ekipa V.Romanovas nutarė „Žalgirio“ treneriui Aco Petrovičiui parodyti duris. Kaip parodė tolesni įvykiai, netikėta trenerių rotacija sujaukė komandos žaidimą.

Po apmaudaus pralaimėjimo Ispanijos ekipai „Žalgirio“ savininkas V.Romanovas nesiteikė išsamiau paaiškinti savo sprendimo iš komandos išmesti Serbijos specialistą.

– Kaip vertinate rungtynes? – po rungtynių paklausėme V.Romanovo.

– Pirmas blynas visada toks būna.

– Komanda parodė charakterį.

– Komanda yra stebuklinga. Ji turi didžiulę jėgą. Kas ją sugebės išnaudoti...

– Tai kuo Jums neįtiko A.Petrovičius?

– Tie, kas supranta krepšinį, tokių klausimų neužduoda. Mes sustojome vietoje, stringame. Trileriai, trileriai visą laiką. Reikia išvesti iš tų trilerių.

– Ar jau esate numatęs pamainą A.Petrovičiui?

– Pamainą? Tik aš (būsiu treneris – red.). Aš visada pasiryžęs.

– Ar svarstote galimybę turėti naują trenerį?

– Kodėl Grigas – ne treneris? Kodėl Brownas – ne treneris? Kodėl Oliveris (asistentas Oliveris Kostičius – red.) – ne treneris? Praeitais metais aš „Lietuvos rytą“ aplošiau be trenerių. O šiandien yra trys treneriai. Tai kodėl jūs tokius klausimus man užduodate? 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/