Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 24d. 14:46

Komiškoje Eurolygos trenerių diskusijoje – smagi Šaro replika su lagaminu rankose

Šarūnas Jasikevičius Eurolygos klipe
Stopkadras / Šarūnas Jasikevičius Eurolygos klipe

Šeši Eurolygos treneriai susirinko į videokonferenciją išsiaiškinti, ką reikėtų tituluoti 2020-ųjų Eurolygos čempionais. Kol penki patyrę specialistai dėstė argumentus agituodami už savo komandas, pokalbio metu su lagaminais rankose vis šmirinėjo Šarūnas Jasikevičius. Buvęs „Žalgirio“ treneris sublizgėjo komiškame Eurolygos vaizdo klipe.

„Šarai, tu taip ir nieko nepasakei. Ar tu su mumis?“ – surimtėjęs tarė Milano „Olimpia“ treneris Ettore Messina, ekrane ieškodamas Šaro.

Kol jis, Pablo Laso, Dimitris Itoudis, Ioannis Sfairopoulas ir Erginas Atamanas nekantriai laukė atsakymo, lietuvis viename iš pokalbio langų išlindo su lagaminu rankose.

„Atsiprašau, vyručiai, aš dabar užsiėmęs persikraustymu, bet jūs tęskite, tęskite!“ – pasirodė Šarūnas Jasikevičius, vasarą iš Kauno „Žalgirio“ persikraustęs į „Barcelona“.

Netrukus treneriai staiga ėmė skirstytis iš chaotiško susirinkimo.

„Ar galėtume nuspręsti čempionus pagal popieriaus-žirklių-akmens sistemą? Manau, tai būtų teisinga“, – linktelėjo E.Messina.

Transliacijai išsikraipius, strategai galiausiai susitarė perkelti reikalus į 2020–2021 m. sezoną.

Kviečiame pasižiūrėti šmaikštų Eurolygos kūrinį, linksmai reziumuojant nutrūkusį praėjusį sezoną ir anonsuojant artėjančias Eurolygos kovas. Naujojo Eurolygos sezono startas numatytas spalio 1-ąją.

VIDEO: The Championship Meeting

Komentarai: 3
Title Sponsor
Turkish Airlines
Premium Partners
7days Adidas
Global Partners
Tadim Spalding Intersport
Partners

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/