Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 rugpjūčio 22d. 17:03

Kovą prieš koronavirusą laimėjęs CSKA treneris siuntė žinutę sąmokslo teorijų šalininkams

Dimitris Itoudis
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Dimitris Itoudis

Maskvos CSKA treneris Dimitris Itoudis sirgo koronavirusu, o dabar papasakojo apie šios nemalonios patirties išgyvenimus bei pasiuntė žinutę tiems, kurie netiki mirtino viruso egzistavimu.

Apie CSKA stratego užsikrėtimą buvo pranešta rugpjūčio 13-ąją, visas gydymas truko dvi savaites, o pasveikusiu D.Itoudis laikomas nuo rugpjūčio 20-sios.

Duodamas intervius „Live Sport“ specialistas išskyrė, jog Graikijoje su pandemija tvarkomasi gan gerai.

„Norius išskirti, kad yra žmonių, kurie netiki koronaviruso egzistavimu ar dėl to nesirūpina. Aš kalbėjau su netikinčiais žmonėmis ir tais, kurie nesupranta šio viruso pavojingumo.

Tada, kai virusas užklupo mane, atsirado arčiau jų, tuomet jie suprato situacijos rimtumą. Aš kreipiuosi į visus ir ypač į juos: nereikia, kad koronavirusas pasibelstų į jūsų duris, kad suprastumėte jo egzistavimą ar laikytumėtės taisyklių. Virusas egzistuoja, jis čia, jis šalia jūsų, jis pavojingas ir turite saugoti save bei visus aplinkinius“, – į sąmokslo teorijų šalininkus kreipėsi D.Itoudis.

Virusas egzistuoja, jis čia, jis šalia jūsų, jis pavojingas ir turite saugoti save bei visus aplinkinius

Pats treneris pasakojo, kad yra atsargus ir disciplinuotas žmogus, tačiau jam koronaviruso vis tiek nepavyko išvengti.

„Tai nutiko ir man teko su tuo kovoti. Aš informavau visus, kad jie žinotų ir išsitirtų. Tai buvo mano pirmasis nerimas – nepakenkti niekam, nors iš esmės negali žinoti, kas, kada, kaip tau virusą perdavė“, – kalbėjo D.Itoudis.

„Scanpix“ nuotr./Dimitris Itoudis
„Scanpix“ nuotr./Dimitris Itoudis

Kepurę CSKA vairininkas nukėlė prieš savo gydytoją, kurios įtaka, kaip pasakojo D.Itoudis, buvo esminė.

„Mes kalbėjomės su ja, taip pat ir apie medicininę mano istoriją, kuri yra svarbi šiuo atveju. Ir ji man pasakė: „Itoudi, dabar viskas keičiasi. Mūsų vaidmenys pasikeitė. Dabar aš esu trenerė, o jūs esate žaidėjas.“ Kadangi esu disciplinuotas ir to visada reikalauju iš savo krepšininkų, klausiau savo trenerės instrukcijų, mes laimėjome šią kovą kartu. Dalykai, kuriuos ji papasakojo, buvo kertiniai, juos prisiminsiu amžinai“, – pasakojo D.Itoudis.

Dabar aš esu trenerė, o jūs esate žaidėjas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

19:56
13:58
00:46

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/