2017 12 21

L.Lekavičius pasirodė kukliai, „Panathinaikos“ vos nesudegė Belgrade

Lukas Lekavičius dar vienas Eurolygos rungtynes pradėjo starto penkete, o jo atstovaujamas Atėnų „Panathinaikos“ (10-4) klubas išvykoje 69:63 (20:15, 21:23, 17:11, 11:14) palaužė Belgrado „Crvena zvezda“ (5-9) ekipą.
Lukas Lekavičius
Lukas Lekavičius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Kol traumą gydosi Nickas Calathesas, lietuvis yra pagrindinis „Panathinaikos“ įžaidėjas.

L.Lekavičius per 25 minutes pelnė 6 taškus (1/3 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, 4 kartus suklydo, 2 kartus prasižengė, išprovokavo 6 pražangas ir rungtynes baigė su 7 naudingumo balais.

Beje, 5 taškus lietuvis pelnė dar pirmajame kėlinyje.

Pirmus du kėlinius aikštėje vyko apylygė kova, tačiau po pertraukos Graikijos čempionai truktelėjo ir įgijo dviženklę persvarą.

Belgrado ekipa nenuleido rankų ir ketvirtajame kėlinyje grėsmingai priartėjo. Vis dėlto svečiams iš Graikijos pavyko sėkmingiau užbaigti susitikimą.

„Crvena zvezda“: J.Feldeine'as 21, M.Lessortas (5 atk. kam.) ir M.Bjelica 8, T.Rochestie 7 (5 rez. perd.).

„Panathinaikos“: M.Denmonas ir J.Gistas po 16, Ch.Singletonas 8 (6 atk. kam.), M.Lojeskis 7 (6 atk. kam.).