2021 11 17

Lemiamu metu užstrigusi „Olympiakos“ sutriuškinta Eurolygos čempionų

Taškas į tašką vykusiose rungtynėse Pirėjo „Olympiakos“ (6-4) ketvirtajame kėlinyje atsitrenkė į Stambulo „Anadolu Efes“ (4-6) gynybinę sieną – per paskutines 10 minučių sukrapštė vos 3 taškus.
Rodrigue‘as Beaubois
Rodrigue‘as Beaubois / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Eurolygos čempionai visiškai surakino svečius iš Graikijos ir šventė pergalę 88:69 (23:25, 21:19, 24:22, 20:3).

Pamažu įsibėgėjanti „Anadolu Efes“ laimėjo trečią sykį per pastaruosius 4 mačus, o vienu metu lygoje pirmavusi „Olympiakos“ suklupo 2 sykį iš eilės.

„Olympiakos“ pradžioje pirmavo ir 7 taškais, o po trijų kėlinių dar buvo atsilikusi vos per vieną taiklų metimą (68:66), bet ketvirtajame kėlinyje niekaip negalėjo pataikyti.

Po Vasilije Micičiaus tritaškio „Anadolu Efes“ pirmą sykį susikrovė dviženklę persvarą (77:66) ir galiausiai šventė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė Rodrigue‘as Beaubois, pelnęs net 29 taškus (7/10 trit.) ir surinkęs 33 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“: Rodrigue‘as Beaubois 29 (7/10 trit.), Vasilije Micičius 19 (1/10 trit.), Shane‘as Larkinas 10, Adrienas Moermanas 9 (8 atk. kam.).

„Olympiakos“: Aleksandras Vezenkovas 17 (8 atk. kam.), Moustapha Fallas 15, Thomasas Walkupas ir Georgios Printezis – po 9.