Publikuota: 2021 sausio 15d. 23:53

Lengvai laimėjusi „Valencia“ pasivijo „Žalgirį“

Derrickas Williamsas
Getty Images/Euroleague.net nuotr. / Derrickas Williamsas

Trijų pralaimėjimų serijos už pirmojo Eurolygos aštuoneto borto nublokšta „Valencia“ (11-9) į pergalių taką sugrįžo rungtynėse prieš vienus iš autsaiderių. Ispanijos komanda namuose įtikinamai 91:71 (27:15, 22:27, 19:15, 23:14) nugalėjo Belgrado „Crvena zvezda“ (6-13).

Serbai pelnė pirmuosius rungtynių taškus ir pirmavo 2:0, bet tai ir buvo vienintelis kartas rungtynėse, kai pranašumą turėjo „Crvena zvezda“.

Valensijos žaidėjai dar kėlinio viduryje susikrovė dviženklį pranašumą (17:7), o antrajame ketvirtyje pabėgo 17 taškų atstumu – 47:30.

Belgrado klubui pavyko sėkmingai užbaigti pirmąją rungtynių pusę ir priartėti iki 42:49, bet po ilgosios pertraukos serbams rimčiau pakovoti dėl pergalės nepavyko.

„Valencia“ po trijų kėlinių turėjo 11 taškų pranašumą, o ketvirtajame nuskuodė į priekį 20 taškų ir pasiekė užtikrintą pergalę.

Pergalė Ispanijos ekipai leido pagal laimėtų ir pralaimėtų rungtynių santykį pasivyti Stambulo „Anadolu Efes“ ir Kauno „Žalgirio“ komandas. Visos jos Eurolygoje dalinasi 7-9 vietas.

„Crvena zvezda“ su dar dviem klubais dalinasi 15-17 pozicijas ir lenkia tik absoliutų autsaiderį Maskvos srities „Chimki“.

„Valencia“: Louisas Labeyrie 16 (5/5 dvit., 6/6 baud.), Nikola Kaliničius 14 (7 rez. perd.), Mike'as Tobey 13, Derrickas Williamsas 12, Joanas Sastre 11.

„Crvena zvezda“: Johnny O'Bryantas 21 (9/15 dvit., 6 kld.), Quino Colomas 11, Aleksa Radanovas 9.