2020 01 16

Liepsnojantis Sh.Larkinas – antrą savaitę iš eilės Eurolygos turo MVP

Stambulo „Anadolu Efes“ namuose 88:68 parbloškė Milano „Olimpia“ krepšininkus, įsitvirtino pirmoje Eurolygos vietoje, o Turkijos ekipos lyderis Shane'as Larkinas antrą kartą iš eilės tapo naudingiausiu turo krepšininku.
Shane'as Larkinas
Shane'as Larkinas / Euroleague.net nuotr.

34 minutes žaidęs gynėjas pelnė 23 taškus (4/7 dvit., 4/8 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, du kartus suklydo bei užfiksavo 30 naudingumo balų.

Tai jau septintasis kartas šį sezoną, kuomet Sh.Larkinas pasiekė bent 30 naudingumo balų rodiklį.

„Anadolu Efes“ lyderis jau trečią kartą sulaukė turo MVP apdovanojimo. Šiame sąraše Sh.Larkiną lenkia tik Maskvos CSKA vedlys Mike'as Jamesas, garbingo pripažinimo sulaukęs keturis kartus.

Šį sezoną Sh.Larkinas yra naudingiausias bei trečias pagal rezultatyvumą krepšininkas stipriausiame Senojo žemyno turnyre.

Jis vidutiniškai žaidžia po 29 minutes, pelno po 20,7 taško (55,7 proc. dvit., 49,1 proc. trit., 88,1 proc. baud.), atkovoja po 3,3 ir perima po 1,2 kamuolio, atlieka po 3,9 rezultatyvaus perdavimo, klysta po 2,1 karto bei renka po 24,4 naudingumo balo.

Ergino Atamano auklėtiniai iškovojo 4 pergalės iš eilės bei turėdami savo sąskaitoje 16 pergalių ir 3 pralaimėjimus žengia pirmoje turnyro vietoje.

Penktadienį vakare „Anadolu Efes“ namuose priims Eurolygos pelene vadinamą Vilerbano ASVEL ekipą iš Prancūzijos.