2021 10 14

Lietuviai kūrė šou, o „Baskonia“ atsilaikė prieš įspūdingai sugrįžusią ALBA

Tadas Sedekerskis ir Rokas Giedraitis sukūrė vieną gražiausių šio vakaro Eurolygos atakų, o Vitorijos „Baskonia“ (2-2) išsivežė pergalę iš Vokietijos.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Visas rungtynes užtikrintai pirmavę svečiai vienu metu turėjo net 27 taškų pranašumą (56:29), tačiau pabaigoje leido šeimininkams priartėti.

Įspūdingai į rungtynes ketvirtajame kėlinyje sugrįžusi Berlyno ALBA (1-3) galiausiai pralaimėjo tik 4 taškais – 76:80 (15:21, 14:31, 18:10, 29:18).

Dar pirmajame kėlinyje nuostabią ataką sukūrė du „Baskonia“ lietuviai. T.Sedekerskis blokavo varžovo metimą, o R.Giedraitis po kelių akimirkų jau grūdo kamuolį iš viršaus kito aikštės pusėje.

29 minutes žaidęs R.Giedraitis pelnė 8 taškus (3/6 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

Karjeros rungtynes prieš Atėnų „Panathinaikos“ sužaidęs T.Sedekerskis šįsyk nebuvo toks pastebimas – per 21 minutę pasižymėjo 4 taškais (2/3 dvit., 0/2 trit.), 6 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais ir 8 naudingumo balais.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 17 taškų įmetęs Simone Fontecchio. Jaysonas Grangeris pridėjo 15 taškų ir 6 rezultatyvius perdavimus.

ALBA ekipoje įprastai žibėjo Luke‘as Sikma – 19 taškų, 8 atkovoti kamuoliai ir 29 naudingumo balai. Oscaras Da Silva pridėjo 15, o Yovelis Zoosmanas – 9 taškus.