2019 12 12

Lietuviškoje akistatoje – dviženklį deficitą panaikinusio „Chimki“ pergalė prieš ALBA

Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (7-6) pagaliau nutraukė iki keturių užsitęsusią pralaimėjimų seriją. Įspūdingą puolimą pademonstravusi Pamaskvio ekipa namie 104:87 (23:32, 31:19, 23:12, 27:24) nugalėjo Berlyno ALBA (4-9) su Roku Giedraičiu.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Rezultatyviausiai Vokietijos klubo gretose žaidęs lietuvis šiose rungtynėse per 27 minutes pelnė 17 taškų (5/8 dvit., 2/5 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, tris sykius prasižengė ir susitikimą baigė surinkęs 15 naudingumo balų.

ALBA gerokai solidžiau pradėjo susitikimą ir per pirmąjį kėlinį nuplovusi varžovus atakų bangomis pirmavo 32:23.

Antrajame ketvirtyje svečiai turėjo ir dviženklį pranašumą, bet „Chimki“ sugebėjo susiimti – R.Kurtinaičio auklėtiniai spurtavo 15:5, o rezultatas tapo lygus (46:46).

Sėkmingą žaidimo bangą Rusijos vicečempionai perkėlė ir į antrąją rungtynių pusę. 8 taškais be atsako trečiąjį kėlinį pradėjusi „Chimki“ pirmąsyk atitrūko dviženkliu skirtumu (62:51), o per likusį susitikimo laiką ALBA intrigos neatkūrė bei patyrė antrąją nesėkmę iš eilės.

Pamaskvio komandoje geriausias karjeros rungtynes sužaidė Devinas Bookeris. Aukštaūgis per beveik 25 minutes pelnė 24 taškus (10/13 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko net 36 naudingumo balus.

„Chimki“: Devinas Bookeris 24 (10 atk. kam., 36 naud. bal.), Aleksejus Švedas 22 (3/10 trit., 7/7 baud., 8 rez. perd.), Jonas Jerebko 18, Anthony Gillas 16.

ALBA: Rokas Giedraitis 17, Landry Nnoko 13 (11 atk. kam.), Nielsas Giffey 12, Luke'as Sikma 10.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai