2020 12 03

„Maccabi“ gynėjo trys tritaškiai mačo pabaigoje paguldė „Crvena zvezda“

Tel Avivo „Maccabi“ (4-8) krepšininkai namuose iššvaistė dviženklį pranašumą, tačiau po Elijah Bryanto trijų tritaškių susitikimo pabaigoje 81:76 (23:20, 18:18, 15:17, 25:21) pranoko Belgrado „Crvena zvezda“ (4-8). Ioannio Sfairopoulos auklėtiniai nutraukė trijų pralaimėjimų atkarpą, tuo metu Serbijos klubui tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės.
Elijah Bryantas
Elijah Bryantas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Svarbiausiu metu iššovė „Maccabi“ gynėjas Elijah Bryantas, per paskutines tris rungtynių minutes pelnęs tris tritaškius ir taip palaidojęs svečius iš Belgrado.

Rezultatyvumu abejose ekipose išsiskyrė pagrindiniai lyderiai – Scottie Wilbekinas surinko 23 taškus, tuo metu „Crvena zvezda“ žvaigždė Jordanas Loydas surinko 24 taškus bei 5 rezultatyvius perdavimus.

„Maccabi“ vedlys pirmąją mačo dalį uždarė nuostabiu tritaškiu per varžovų rankas.

Trečiojo kėlinio pradžioje šeimininkai spurtavo 11:1 bei įgijo 13 taškų pranašumą (52:39). Ioannio Sfairopoulos auklėtiniai turėjo progą galutinai nulaužti dvikovą, tačiau pro šalį skriejo keturi laisvi tritaškiai iš eilės, o tuomet varžovams į gerklė ėmė kabintis „Crvena zvezda“.

Johnny O'Bryanto ir Jordano Loydo metimai prieš ketvirtąjį kėlinį Belgrado komandos deficitą sumažino iki minimalaus skirtumo 55:56.

„Maccabi“ gynėjas Elijah Bryantas ketvirtojo kėlinio pabaigoje smeigė du tolimus iš eilės bei išvedė šeimininkus į priekį 75:70. „Crvena zvezda“ turėjo progų išsigelbėti, bet galutinį tašką padėjo dar vieną tritaškį pataikęs E.Bryantas.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 23 (4/7 trit., 26 naud. bal.), Elijah Bryantas 18 (3/5 trit., 6 atk. kam.), Othello Hunteris 13 (10 atk. kam., 24 naud. bal.).

„Crvena zvezda“: Jordanas Loydas 24 (5 rez. perd., 25 naud. bal.), Dejanas Davidovacas 14 (10/10 baud.), Johnny O'Bryantas 13 (8 atk. kam.).