2020 11 27

Martino Schillerio įsiūčio akimirka: austro klyksmas perrėkė net muziką

Martino Schillerio nervams – sunkus išbandymas. Savo ramybe prie šoninės linijos išsiskyrusiam Kauno „Žalgiriui“ treneriui jau sunku valdyti emocijas, stebint komandą grimztančią į pralaimėjimų šulinį. Emocingas epizodas užfiksuotas ir per žalgiriečių minutės pertraukėlę, kurioje 38-erių austro klyksmas perrėkė net arenoje skambėjusią muziką.
Martinas Schilleris

Triukšminga minutės pertraukėlė nugriaudėjo „Žalgirio“ arenoje antrajame kėlinyje, kai „Zenit“ pradėjo dominuoti aikštėje 31:17.

Sankt Peterburgo snaiperiai vieną po kito leido taiklius metimus į „Žalgirio“ krepšį ir nesulaukė jokio gynybinio pasipriešinimo.

M.Schillerį tai siutino. Sušaukęs žaidėjus į pasitarimą, jis nevaldė liežuvio ir bandė išreikalauti auklėtinių dėmesį keiksmais.

„Nagi, vyrukai! Užtvara, užtvara, užtvara... Nagi, vyrukai! Jūs juk žinote, kas jūsų laukia aikštėje! Tiesiog išvenkit to ir atidarykit savo prakeiktas burnas! Nagi, vyrukai!“ – rėkė M.Schilleris.

Šį emocingą epizodą galite pamatyti 15min video:

„Žalgiris“ sustabdė skirtumo augimą, bet po dviejų kėlinių turėjo vytis svečius 32:45. Antroje rungtynių pusėje „Zenit“ persvara vienu metu siekė net 25 taškus (59:34). Žalgiriečiai vėliau sumažino skirtumą, tačiau nebepavijo Rusijos klubo 75:83.

„Zenit“ krepšį iš dviejų taškų zonos atakavo 50 proc., trijų – 52,2 proc. taiklumu. Į „Žalgirio“ gynybą smigo 12 taiklių Rusijos krepšininkų tritaškių.

„Individualios gynybos problemos. Ir komunikacija, kuri leido išsimesti tuos metimus, – taiklių laisvų varžovų tritaškių problemą komentavo M.Schilleris. – Kaip ją spręsti? Reikia komunikuoti. Atverti burną ir komunikuoti. Bet jie padeda vieni kitiems.“

Tai jau ne pirma situacija, kai M.Schilleris pratrūksta rungtynių metu.

Prieš savaitę „Žalgirio“ strategas užsidirbo pirmą techninę pražangą Eurolygoje. Tiesa, tada austrą išprovokavo grubus Milano „Olimpia“ žaidimas su pratylėjusiu teisėjo švilpuku.

„Žalgiris“ kenčia nuo penkių pralaimėjimų iš eilės serijos. Pastaroji nesėkmė bloškia žaliai baltus jau į vienuoliktą turnyro lentelės poziciją.

Išlipti iš pralaimėjimų duobės nebus lengva. Gruodžio 4-ąją Nemuno saloje viešės Kauno garbės pilietis Šarūnas Jasikevičius su „Barcelona“.