2015 01 08

Maskvos CSKA klubas Eurolygoje išlieka be pralaimėjimų

Ketvirtadienį prasidėjo Eurolygos „Top 16“ etapo antrojo rato varžybos. F grupėje antrąją pergalę (12-ąją sezone) iškovojo Makvso CSKA klubas, savo aikštėje 99:90 (26:20, 27:16, 18:26, 28:28) įveikęs Vitorijos „Laboral Kutxa“ (0/2).
Sonny Weemsas
Sonny Weemsas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Puikiai rungtyniavę CSKA krepšininkai įpusėjus susitikimui turėjo solidžią 17 taškų persvara (53:36), kurią išlaikė iki trečiojo ketvirčio vidurio – 61:44.

Ispanai tada pagaliau pabudo ir per kelias minutes skirtumą sumažino iki vienženklio – 69:60. Du iš eilės tritaškiai ketvirtojo kėlinuko pradžioje „Laboral Kutxa“ sirgaliams įžiebė viltį dar kautis dėl pergal4s – 73:68. Likus žaisti 6 minutes pataikytas T.Adamso tritaškis rezultatą dar labiau sumažino (81:77).

Vis dėlto, S.Weemsas įmetė dvitaškį, S.Kaunas pataikė iš po krepšio su pražanga. C.Iversonui įmetus tik vieną baudos metimą iš toli bombą smeigė D.Nicholsas, o ispanui nesugebėjus atsakyti tuo pačiu, N.De Colo įmetė dvitaškį su pražanga. Po šios atkarpos likus žaisti dvi su puse minutės ekipas vėl skyrė solidi praraja – 94:78.

CSKA: S.Weemsas (3/5 dvit., 4/9 trit., 4/4 baud., 8 atk. kam.) 22, M.Teodosičius (4/8 trit., 5 rez. perd.) 18, N.De Colo (8/8 baud., 8 rez. perd., 5 išproc. praž.) 17, A.Voroncevičius 13, S.Kaunas 12.

„Laboral Kutxa“: M.Jamesas (5/10 dvit., 2/6 trit., 3/3 baud.) 19, K.Tillie 14, T.Shengelia 11, F.Causeuras ir C.Iversonas po 10.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija) 2 0 150:119
2. Maskvos CSKA (Rusija) 2 0 183:171
3. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 1 0 79:59
​4. Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) 1 0 72:67
5. Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija) 0 1 81:84
6. Malagos „Unicaja“ (Ispanija) 0 1 62:69
​7. Vitorijos „Laboral Kutxa“ (Ispanija) 0 2 157:171
8. Milano „Emporio Armani“ (Italija) 0 2 117:171