Publikuota: 2020 sausio 10d. 23:29

Milžinišką persvarą išbarsčiusi CSKA vos išgyveno Bavarijoje

Mike'as Jamesas
Getty Images/ Euroleague nuotr. / Mike'as Jamesas

Didžiulį pranašumą Vokietijoje iššvaistęs Maskvos CSKA klubas visgi įsirašė dar vieną pergalę Eurolygoje. Penktadienio vakarą čempionų titulą ginanti ekipa 84:77 (18:10, 23:15, 18:27, 25:25) svečiuose pranoko Miuncheno „Bayern“ (6-12).

22-ąją minutę CSKA turėjo net 20 taškų persvarą (45:25) ir atrodė, kad nesunkiai švęs pergalę, tačiau antroje rungtynių pusėje viskas stipriai pasikeitė.

Likus trims minutėms iki dvikovos pabaigos „Bayern“ spurtas baigėsi tuo, jog iš CSKA pranašumo liko tik taškas (70:69).

Visgi lemiamu metu Maskvos klubas vėl pradėjo demonstruoti čempionišką charakterį ir atitrūko.

Maskviečiams net 27 taškus pelnė Mike’as Jamesas (7 rez. perd.), 20 – Darrunas Hilliardas, 12 – Kyle’as Hinesas (8 atk. kam.).

Šeimininkams 20 taškų pelnė Gregas Monroe (10 atk. kam.), po 17 – Vladimiras Lučičius ir Joshua Huestisas, 12 – Petteri Koponenas.

„Bayern“ tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės.

CSKA laimėjo ketvirtą kartą per penkis pastaruosius mačus.