2021 10 14

Milžinišką pranašumą išbarstęs „Zenit“ galiausiai supančiojo „Bayern“ puolimą

Sankt Peterburgo „Zenit“ (3-1) išbarstė net 17 taškų pranašumą ir ketvirtajame kėlinyje turėjo vytis įspūdingai sugrįžusį Miuncheno „Bayern“ (0-4) klubą, bet galiausiai įrodė savo pranašumą namuose 79:71 (31:16, 12:19, 11:25, 25:11).
Jordanas Mickey
Jordanas Mickey / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Xavi Pascualio auklėtiniai rungtynes pradėjo tiesiog tobulai. Po Artūro Gudaičio taškų pirmavo 13:0.

Kitas šeimininkų aukštaūgis Jordanas Mickey per pirmą kėlinį neprametė nė vieno metimo – 16 taškų (5/5 dvit., 2/2 trit.), o „Zenit“ užtikrintai dominavo 31:14.

Tačiau jau antrajame kėlinyje Andrea Trinchieris pažadino savo auklėtinius. Skirtumas sumažėjo iki vienaženklio (43:35).

Amerikiečių Darruno Hilliardo ir Corey Waldeno vedamo „Bayern“ klubo spurtas tęsėsi ir po didžiosios pertraukos. Atkarpą 20:4 laimėję svečiai iš Vokietijos jau pirmavo (47:50).

Bavarai vienu metu buvo įgiję ir 8 taškų pranašumą (52:60), bet neilgam. Geležinę gynybą išrikiavęs „Zenit“ svečių puolimą nutildė iki vos 3 taškų per 8 minutes ir galiausiai šventė pergalę (79:71).

„Zenit“ starto penkete mačą pradėjęs A.Gudaitis nugalėtojams per 17 minučių pelnė 6 taškus (3/5 dvit., 0/2 baud.), sugriebė 4 kamuolius, blokavo 1 varžovų metimą ir mačą baigė su 8 naudingumo balais.

Tuo metu mažiau ne dvi minutes su puse aikštelėje praleidęs Mindaugas Kuzminskas spėjo tik dukart prasižengti, prarasti vieną kamuolį ir surinko minus 3 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai „Zenit“ ekipoje žaidė J.Mickey, didžiąją daugumą savo taškų pelnęs dar pirmajame kėlinyje – 18. Alexas Poythressas pridėjo 14 taškų, Conneras Frankampas – 12. Jordanas Loydas išdalino net 11 rezultatyvių perdavimų ir pelnė 9 taškus.

„Bayern“ ekipoje išsiskyrė 24 taškus surinkęs D.Hilliardas ir 21 įmetęs C.Waldenas. Buvęs žalgitietis Augustine‘as Rubitas pelnė 8.