2010 01 08

Naudingiausių Eurolygos turo žaidėjų sąraše brolis – trečias

Puikias rungtynes sužaidęs Sienos „Montepaschi“ ekipos lietuvis Kšyštofas Lavrinovičius pateko tarp penkių naudingiausių 9-ojo Eurolygos turo krepšininkų.
Kšyštofas Lavrinovičius
K.Lavrinovičius surinko 32 naudingumo balus / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvis rungtynėse Italijoje prieš Stambulo „Fenerbahce Ulker“ ekipą per 20 minučių pelnė 20 taškų (5/6 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, po kartą suklydo bei prasižengė ir iš viso surinkęs 32 naudingumo balus užėmė trečiąją vietą.

Naudingiausiais savaitės krepšininkais tapo Pirėjo „Olympiakos“ serbas Milošas Teodosičius ir Tel Avivo „Maccabi“ amerikietis Chuckas Eidsonas, kurie abu surinko po 34 naudingumo balus.

M.Teodosičius mače prieš Stambulo „Efes Pilsen“ per 41 minutę pelnė 17 taškų (2/4 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko net 12 rezultatyvių perdavimą, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Maccabi“ vedlys Ch.Eidsonas mače su Romos „Lottomatica“ aikštelėje praleido 29 minutes, per kurias surinko 23 taškus (5/8 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 10/12 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 pražangas bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

4-5 vietas pasidalijo 229 cm ūgio Belgrado „Partizan“ milžinas Slavko Vranešas ir Orleano „Entente“ amerikietis Justinas Doellmanas. Abu žaidėjai surinko po 27 naudingumo balus.