2021 03 26

Naujoje pralaimėjimų serijoje skęstanti „Chimki“ neturėjo šansų Rusijos derbyje

Ilgiausią pralaimėjimų seriją Eurolygoje patyrusi Maskvos srities „Chimki“ (3-27) ekipa grimzta naujame nesėkmių liūne. Pamaskvės komanda namuose 70:91 (11:14, 18:25, 18:27, 23:25) sudėjo ginklus prieš dėl vietos atkrintamosiose kovojančią Sankt Peterburgo „Zenit“ (17-13) ekipą.
Artūras Gudaitis ir KC Riversas stabdo Aleksejų Švedą
Artūras Gudaitis ir KC Riversas stabdo Aleksejų Švedą / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Tai buvo jau ketvirtas „Chimki“ pralaimėjimas iš eilės po to, kai Rusijos klubui pavyko nutraukti ankstesnį pergalių badą nugalint Madrido „Real“ prieš kelias savaites.

Neišgelbėjo Pamaskvės klubo net po dvejų praleistų rungtynių sugrįžęs Aleksejus Švedas, pelnęs 19 taškų ir pataikęs tritaškį su trečiojo kėlinio sirena.

„Chimki“ lygiai su „Zenit“ laikėsi tik gynybiniame pirmajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 11:14, tačiau antrajame ketvirtyje Sankt Peterburgo klubas su Artūru Gudaičiu nurūko į priekį.

Jo metu „Zenit“ pranašumas pasiekė jau 13 taškų (38:25), o po ilgosios pertraukos svečiai ėmė triuškinti Eurolygos autsaiderius – rezultatas trečiojo kėlinio pabaigoje buvo jau 66:44.

A.Gudaitis nugalėtojų gretose žaidė 14,5 minutės, per kurias įmetė 9 taškus (2/3 dvit., 5/8 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, dukart prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

Lietuvis „Chimki“ krepšį drebino ir įspūdingu dėjimu.

Už Eurolygos aštuoneto besikabinantis „Zenit“ klubas po šios pergalės aplenkė „Valencia“ (17-14) ir sugrįžo į aštuntąją vietą.

„Chimki“: Jordanas Mickey 23 (9/15 dvit., 28 naud. bal.), Aleksejus Švedas 19 (2/7 trit.), Errickas McCollumas 17 (5/5 metimai, 5/6 baud.).

„Zenit“: Austinas Hollinsas 17 (3/6 trit.), Kevinas Pangosas 13 (3/6 trit., 6 rez. perd.), Billy Baronas (3/3 trit.) ir Alexas Poythressas po 10.