Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 2d. 08:43

Grįžimu į NBA nesusigundęs ir pas R.Kurtinaitį likęs A.Švedas: „Lakstau iš pirmo aukšto į 18-ą“

2019 m. Rimas Kurtinaitis ir Aleksejus Švedas
bckhimki.ru nuotr. / 2019 m. Rimas Kurtinaitis ir Aleksejus Švedas

Rimas Kurtinaitis gali lengviau atsikvėpti. Maskvos srities „Chimki“ vadovams prieš kurį laiką pavyko pratęsti sutartį su Aleksejumi Švedu, o lyderio išsaugojimas Rusijos klubui buvo pagrindinis šio tarpsezonio prioritetas.

Kalbėdamas su savo šalies žiniasklaida, A.Švedas neslėpė, jog turėjo pasiūlymų ir NBA ir iš Kinijos, tačiau galiausiai nusprendė likti Chimkuose.

„Šią vasarą turėjau labai daug pasiūlymų. Buvo galimybė karjerą tęsti NBA, tačiau sezonas ten prasideda tik gruodį ir būtų reikėję ilgai laukti. Buvo neblogų pasiūlymų ir iš Kinijos, tačiau pasirinkau „Chimki“, kuriame praleidau penkis sezonus ir kuris manimi tikėjo, kai tebuvau septyniolikos. „Chimki“ yra mano antroji šeima, be to, pasiūlė gerą sutartį. Taigi belieka tik susikoncentruoti į krepšinį“, – „Sport-Express“ kalbėjo A.Švedas.

Kalbėdamas apie karantino laikotarpį ir nutrauktą Eurolygos sezoną A.Švedas papasakojo ir pikantiškų detalių.

„Visą laiką buvau Maskvoje ir bėgiojau savo name iš pirmo aukšto į 18-ą ir atgal. Po pirmo ir antro karto skaudėjo kojas, tačiau vėliau įsivažiavau“, – pasakojo A.Švedas.

Jis neslėpė, jog namuose įsirengė sporto salę, taip pat uždaroje teritorijoje praleido daug laiko gryname ore vaikščiodamas su savo vaiku.

„Dabar sveriu dviem kilogramais mažiau nei įprastai, bet tai paaiškinti nėra sunku. Vasarą valgau perpus mažiau, netgi kartais leidžiu sau pasilepinti mėsainiu ar aštriais sparneliais“, – šypsojosi „Chimki“ lyderis.

Title Sponsor
Turkish Airlines
Premium Partners
7days Adidas
Global Partners
Tadim Spalding Intersport
Partners

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/