2021 10 15

Nukraujavusi CSKA tik mačo pabaigoje palaužė „Žalgirio“ skriaudikę

Kauno „Žalgirį“ trečiadienį įveikusį Belgrado „Crvena zvezda“ (2-2) ilgai tampė nervus trijų svarbių žaidėjų neturėjusiai Maskvos CSKA (3-1), bet mačo pabaigoje buvo priversta pripažinti Dimitrio Itoudžio auklėtinių pranašumą. Rusijos sostinėje vykusiame mače šeimininkai dėka vėlyvo spurto laimėjo 78:76 (17:21, 25:21, 15:15, 21:19).
Nikita Kurbanovas
Nikita Kurbanovas / Euroleague.net

Maskvos CSKA rungtynes prieš Serbijos ekipą pasitiko neturėdama trijų svarbių žaidėjų – lietuvio Mariaus Grigonio, kartvelo Tornikės Šengelijos ir serbo Nikolos Milutinovo.

Kraujo kvapą užuodusi Belgrado „Crvena zvezda“ turėjo progą iškovoti neprognozuotą tašką.

Didžiausias skirtumas tarp ekipų pirmoje mačo dalyje siekė 6 taškus, o ilgoji pertrauka švieslentėje skelbė lygybę 42:42. Atkaklus mūšis nusikėlė iki pat dvikovos pabaigos, kai likus 3 minutėms rezultatas vis dar buvo lygus 71:71.

Mačą išsprendė gynėjai gynėjai – Iffes Lundbergo dvitaškį keitė Aleksejaus Švedo tritaškis, po kurio – dar vienas krepšininko iš Danijos dviejų taškų vertės metimas.

„Crvena zvezdai“ dar pavyko sumažinti deficitą iki 2 taškų, bet perlaužti rungtynių nebebuvo laiko.

CSKA: Willas Clyburnas 18, Aleksejus Švedas 16, Johannesas Voigtmannas 12, Joelis Bolomboy 11.

„Crvena zvezda“: Nate'as Woltersas 16, Ognjenas Kuzmičius 14, Nikola Kaliničius 11, Nikola Ivanovičius ir Ognjenas Dobričius – po 10.