2020 11 13

Nukraujavusią „Anadolu Efes“ Atėnuose ištraukė 33 taškus suvertęs V.Micičius

Buvęs žalgirietis Vasilije Micičius surengė neįtikėtiną pasirodymą, o dviejų gynėjų netekusi Stambulo „Anadolu Efes“ (4-3) iškovojo trečiąją pergalę iš eilės. Ergino Atamano auklėtiniai Atėnuose 80:77 (21:22, 15:18, 23:14, 21:23) pranoko vietos „Panathinaikos“ (2-4) krepšininkus.
Vasilije Micičius
Vasilije Micičius / Euroleague.net nuotr.

Po dviejų kėlinukų „Anadolu Efes“ deficitas siekė 4 taškus, bet po ilgosios pertraukos darbo ėmėsi Vasilije Micičius. Vieną po kito metimo leidęs serbas per ketvirtį surinko net 17 iš 21 komandos taškų.

Iš viso V.Micičius per 33 minutes pelnė 33 taškus (7/13 dvit., 5/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei užfiksavo 29 efektyvumo balus. Gynėjas mačą baigė anksčiau laiko dėl išnaudoto pražangų limito.

Šiose rungtynėse abi komandos vertėsi be pagrindinių žvaigždžių – šeimininkams dėl nenurodytų priežasčių padėti negalėjo Nemanja Nedovičius, tuo metu „Anadolu Efes“ gretose nežaidė Shane'as Larkinas.

Jau pirmąją mačo minutę iš rikiuotę iškrito Stambulo ekipos gynėjas Rodrigue'as Beaubois, kuriam „Panathinaikos“ gynėjas Marcusas Fosteris verždamas alkūne krito į veidą, o krauju pasruvęs prancūzas buvo palydėtas į rūbinę bei į aikštelę daugiau nebegrįžo.

Likus 20 sekundžių iki rungtynių pabaigos Ioannis Papapetrou realizavo abu baudų metimus, kitoje atakoje Krunoslavas Simonas prametė abu kartus nuo baudų metimų linijos, taip sugrąžinęs „Panathinaikos“ komandai viltį.

I.Papapetrou pataikė pirmąjį baudos metimą, specialiai prametė antrąjį, o kamuolio puolime neatkovoję aikštelės šeimininkai subaudavo prancūzą Adrieną Moermaną.

Pirmąjį metimą prametęs „Anadolu Efes“ puolėjas realizavo antrąjį. Nors „Panathinaikos“ turėjo kelias sekundes stebuklingam tolimam metimui, bet išsigelbėti nebespėjo.

„Panathinaikos“ gretose solidžiai debiutavo Shelvinas Mackas, per 21 minutę pelnęs 18 taškų (2/4 dvit., 3/4 trit., 5/6 baud.), perėmė 2 kamuolius, dukart suklydo, surinko 15 naudingumo balų.

„Panathinaikos“: Shelvinas Mackas 18, Georgios Papagiannis 16, Ioannis Papapetrou 12, Aaronas White'as 11 (8 atk. kam.).

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 33, Krunoslavas Simonas 12, Dogušas Balbay 9.