2011 11 09

„Olympiacos“ su Martynu Gecevičiumi Eurolygoje vėl suklupo paskutinėmis sekundėmis

Kiek netikėtą nesėkmę ketvirtajame Eurolygos ture patyrė Pirėjo „Olympiacos“ ekipa (1/3), kurios garbę gina Martynas Gecevičius. A grupėje svečiuose „Olympiacos“ 63:64 (16:12, 18:19, 15:14, 14:19) paskutinėmis akimirkomis nusileidusi Kantu „Bennet“ krepšininkams (3/1), A grupėje iškovojusiems jau trečią pergalę.
Martynas Gecevičius (dešinėje) pelnė 8 taškus.
Martynas Gecevičius (dešinėje) pelnė 8 taškus. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Italijos vicečempionų pergalę lėmė gruzino Giorgi Shermadini taiklus baudos metimas likus žaisti 7 sek. (64:63). „Olympiacos“ dar turėjo progą išsigelbėti, tačiau Kyle'o Hineso bandymą išplėšti pergalę neutralizavo metimą blokavęs G.Shermadini.

M.Gecevičius aikštėje praleido 25 minutes, pasižymėjo 8 taškais (1/4 dvit., 1/1 trit., 3/4 baud.), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, tačiau po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

„Bennet“: Martinas Leunenas 12 (6 atk. kam.), Denisas Marconato 10 (6 atk. kam.), G.Shermadini, Manucharas Markoišvilis ir Marko Ščekičius po 8.

„Olympiacos“: Vassilis Spanoulis 23, Marko Kešeljis 11, M.Gecevičius 8, Dimitris Katsivelis 5.

Kitose A grupės rungtynėse apmaudų pralaimėjimą patyrė Bilbao „Bizkaia Basket“ ekipa (1/3), kuri savų sirgalių akivaizdoje 70:73 (21:26, 15:6, 22:21, 12:20) turėjo pripažinti Stambulo „Fenerbahce Ulker“ klubo (2/2) pranašumą.

Ketvirto kėlinio viduryje šeimininkai dar užtikrintai pirmavo (67:59), tačiau ne laiku įkrito į duobę ir pralaimėjo atkarpą 0:12, atiduodami iniciatyvą Turkijos čempionams. „Bizkaia Basket“ dar bandė gelbėtis pražangomis, tačiau svečiai pergalės iš savo rankų nepaleido.

„Fenerbahce Ulker“: Bojanas Bogdanovičius 19, C.Jerrellsas 15, Jamesas Gistas 10, Omeras Onanas 8.

„Bizkaia Basket“: Marko Baničius 17, K.Vasiliadis 15 (5 kl.), Raulis Lopezas 9.