2019 11 21

„Olympiakos“ supančiojo Roką Giedraitį ir dominavo Berlyne

Prieš dvi dienas geriausias karjeros rungtynes Eurolygoje sužaidęs Rokas Giedraitis šiandien jau buvo kur kas blankesnis. Puolėjas iš Lietuvos strigo Kęstučio Kemzūros surikiuotoje gynyboje, o pastarojo treniruojamas Pirėjo „Olympiakos“ (4-6) išvykoje 99:80 (30:17, 25:21, 21:19, 23:23) sudorojo Berlyno ALBA (3-7) klubą.
Vassilis Spanoulis
Vassilis Spanoulis / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Antradienį į Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšį 22 taškus įskraidinęs ir 26 naudingumo balus surinkęs R.Giedraitis šįsyk per 21 minutę pelnė vos 4 taškus (1/6 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 1 kamuolį, po sykį suklydo ir prasižengė, išprovokavo 4 pražangas ir mačą baigė su 0 naudingumo balų.

Įprasto indėlio iš 14,8 taško iki šių rungtynių rinkusio lietuvio nesulaukusi ALBA svečius iš Graikijos į priekį paleido jau pirmoje rungtynių pusėje, kurią „Olympiakos“ laimėjo 55:38.

Trečiajame ketvirtyje Vokietijos sostinės komanda turėjo 26 taškų deficitą, bet buvo sugebėjusi jį sumažinti iki 14 taškų – 57:71. Vis dėlto tai buvo viskas, ką sugebėjo padaryti Aito Garcia Reneseso auklėtiniai.

Ketvirtajame kėlinyje vėl dominavęs Pirėjo klubas susigrąžino triuškinančią persvarą ir iškovojo ketvirtąją pergalę šiame sezone.

ALBA: Masonas Makai 15 (3/3 trit.), Marcusas Erikssonas (3/6 trit.) ir Landry Nnoko po 11.

„Olympiakos“: Augustine'as Rubitas 16 (7 atk. kam.), Georgios Printezis 15, Brandonas Paulas (4/7 trit.) ir Kostas Papanikolaou po 12, Vassilis Spanoulis 11.